AS1000

Mi Band 2 - cztery pytania

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze! Kupiłem niedawno opaskę Mi Band 2, ściągnąłem bezpłatną Mi Fit i mam parę kwestii, z którymi nie mogę sobie poradzić. Może ktoś z Was będzie wiedział?

1) Czas wyświetlania informacji, np. aktualnej godziny na opasce po jej poruszeniu - jest tak krótki, że nie zdążam przeczytać. Czy można go wydłużyć?

2) Słabo i nie zawsze działa przełączanie wyświetlanych informacji po obrocie ręką - macie jakieś sugestie, jak sobie z tym poradzić?

3) Nie mogę ustawić opaski jako pulsometru do Endomondo w gratisowej wersji. Czy można to zrobić tylko w Endomondo Premium, czy da się to jakoś obejść?

4) Komunikaty audio z aplikacji Mi Fit - to jest jakiś przedziwny język, czy można go zmienić na angielski lub niemiecki?

Z góry dziękuję za wskazówki i pozdrawiam!

Andrzej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad3 da się podpiąć do Endomondo free,, ad4. Język angielski w mi fit jest...ad1. na forum jest tutek jak podmienić soft w opasce(bardzo łatwa i szybka operacja)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

b4s1l dzięki! Czy modyfikację oprogramowania robi się przez Gadgetbridge, w sposób opisany przez Ciebie w tym poście: 

RobertS dziękuję bardzo! Mógłbyś napisać, jak dodać opaskę do Endomondo free?

W ustawieniach mam tylko opcję "połącz z paskiem pulsometru" i oczywiście opaski po bluetooth nie widzi. Powinna być chyba taka opcja (wiem to z innego tematu): "Ustawienia->Ustawienia akcesoriów->Czujniki bluetooth smart" , ale w moim Endomondo jej nie ma:(

Jeżeli chodzi o zamianę softa w opasce: czy jest to sposób z wklejonego przeze mnie wyżej tematu? Jeżeli tak, to dla mnie nie jest to ani łatwe ani szybkie niestety..

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.