Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band 3


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Istna cebula i najlepsze co dotychczas znalazłem: $30.07 + free shipping (nie wiem na jak długo i uważać przy wyborze, żeby v2 nie zaznaczyć)

w aplikacji mobilnej Ali jest cena $35.07 - i teraz $4 można zbić przez AliExpress Select Coupon + $1 przez Seller Coupon (Spend US $29.00 to get US $1.00 off)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ tak samo, zależy jeszcze gdzie mieszkasz i przez jakie WER'y przechodzi. Ale to już dyskusja do innego tematu, a tamta cebulka dla oszczędnych i cierpliwych...  Większość na ali ma fajną cenę do momentu aż nie klikniesz w szczegóły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Reddit'a  zrobił i udostępnił angielską wersję oprogramowania do opaski. 

Instalacja polega na wgraniu zmodowanego Mi Fit do telefonu, włączy się aktualizacja FW opaski i wgrać język angielski.  Potem można wrócić do oficjalnej wersji Mi Fit.

Wszystkie opcje menu zostały bardzo dobrze podmienione. Nie ma się do czego przyczepić. 

Z najnowsza aktualizacją w menu opaski doszła jeszcze jedna dodatkowa opcja czyli możliwość wyłączenia i włączenia dźwięków w telefonie zdalnie z opaski.

 

Edytowane przez roger09
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, frrancuz napisał:

Pytam, bo jest beta wsparcie w obecnej wersji.
Teoretycznie, już ma wsparcie.

Co ty mówisz? Dzięki za informację. Myślę o zakupie. Ciekawe jak finalnie będzie z rodzajami mibanda. Czy faktycznie ta wersja nie będzie miała oficjalnego wsparcia, a wyjdzie globalna we wrześniu, która to wsparcie będzie mieć. 

Edytowane przez Waxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...