Skocz do zawartości

Przeglądarka systemowa


p3jot

Rekomendowane odpowiedzi

Używam chrome. Wyłącznie dla synchronizacji między wieloma urządzeniami. Wygoda.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Czy w Chrome jest Tryb Nocny i Tryb Czytania? Przyznam szczerze że są to przydatne funkcje dla mnie w przeglądarce systemowej.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że systemowa przeglądarka bardzo mi podeszła - wizualnie i funkcjonalnie. Właściwie to używam tylko jej chociaż mam też zainstalowanego Chrome ale tylko dla zakładek z innych urządzeń . Po co mam kombinować skoro ta mi odpowiada, testowałem różne lepsze lub gorsze ale wracałem do niej kwestia gustu i przyzwyczajenia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka xiaomi by mi odpowiadała gdyby paski się automatycznie ukrywały.

Więc jestem zmuszony używać czegoś innego.
Od dłuższego czasu korzystam z przeglądarki o nazwie Via, na prawdę sporo funkcji a na dodatek rozmiar aplikacji to jedyne 2,31MB.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubau2 napisał:

Przeglądarka xiaomi by mi odpowiadała gdyby paski się automatycznie ukrywały.

Paski się nie ukrywają, ale to zastępuje tryb pełnoekranowy (o ile działa w danej wersji, a w ostatniej 9.5.7 działa dobrze). Jak niczego nie zepsują (a często to robią i potem czasami naprawiają) to jest ok. Niestety systemowa od kiedy pamiętam, ma jeden poważny błąd . Nie potrafi skopiowanego linku wkleić do treści wiadomości, np na tym forum. Taki skopiowany link potrafi tylko wkleić w pasek adresu. Głównie z tego powodu (ale nie tylko) też używam Via i wszystkim polecam. Wyjątkowo dobrze poskładana i bez żadnych dodatkowych pluginów skutecznie blokuje reklamy! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2.04.2018 at 8:54 PM, FromWP said:

Paski się nie ukrywają, ale to zastępuje tryb pełnoekranowy (o ile działa w danej wersji, a w ostatniej 9.5.7 działa dobrze). Jak niczego nie zepsują (a często to robią i potem czasami naprawiają) to jest ok. Niestety systemowa od kiedy pamiętam, ma jeden poważny błąd . Nie potrafi skopiowanego linku wkleić do treści wiadomości, np na tym forum. Taki skopiowany link potrafi tylko wkleić w pasek adresu. Głównie z tego powodu (ale nie tylko) też używam Via i wszystkim polecam. Wyjątkowo dobrze poskładana i bez żadnych dodatkowych pluginów skutecznie blokuje reklamy! 

Ten tryb pelnoekranowy to nie dla mnie. Nie chce ekstra klikac zeby mi sie pasek pojawil, wole jak to sie dzieje, kiedy scrolluje do gory :)

A co do tego kopiowania tekstu możesz sprobować apke "easy copy".
Chocaż Via na razie spełnia wszystkie moje wymagania i pewnie jeszcze długo nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kubau2 napisał:

A co do tego kopiowania tekstu możesz sprobować apke "easy copy".

Bez sensu, żeby używać dodatkowej aplikacji tylko do kopiowania linków. Po prostu napisałem co jest nie tak z systemową. Poza tym błędem reszta jest do zaakceptowania, ale też używam Via już dosyć długo. Ta znowu ma inny problem, a włąściwie, tylko niedogodnosć. Nie da się dodawać linków do strony domowej bezpośrednio z menu, jedynie z zapisanych zakładek (chyba że coś przeoczyłem, ale wątpię). Poza tym wymiata konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma moze kolorowych "rozowych"  przyciskow, ale dziala lepiej niz wszystkie ktore probowalem, te same i wiecej opcji (szczegolnie gesty). Bateryjka mi spada 7-8 procent na godzine. Lans albo internet - wybierajcie ludziska, jedyny minus - nie po polsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...