Sign in to follow this  
Dawid1008

Skaner lini papilarnych

Recommended Posts

Witam. Planuję zakup urządzenia xiaomi mi note 2. Mam pytanie odnośnie przyciska home, można za pomocą niego wybudzać telefon? W wielu recenzjach jest powiedziane że telefon trzeba najpierw wybudzić a dopiero potem działa skaner, lecz i widziałem takie że nie trzeba włączać za pomocą power przycisku. Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy? Być może aktualizacja do MIUI 9 to zmienia?

To nie jest prawda. Po skonfigurowaniu odcisku palca odblokowanie odbywa się w ten sposób: Przyciskasz zapisanym palcem przycisk Home i wtedy telefon się wybudza bez pojawienia się tapety blokady. Od razu masz włączony ekran główny. Natomiast kiedy chcesz go wyłączyć to po naciśnięciu przycisku Home i przytrzymanie go wciśniętym trochę dłużej ekran się wyłączy i zablokuje. W sytuacji kiedy Home naciśniesz palcem, który nie jest zapisany do wtedy pojawi się tylko ekran blokady.

Dnia 30.03.2018 o 23:15, wojtek9972 napisał:

To nie jest prawda. Po skonfigurowaniu odcisku palca odblokowanie odbywa się w ten sposób: Przyciskasz zapisanym palcem przycisk Home i wtedy telefon się wybudza bez pojawienia się tapety blokady. Od razu masz włączony ekran główny. Natomiast kiedy chcesz go wyłączyć to po naciśnięciu przycisku Home i przytrzymanie go wciśniętym trochę dłużej ekran się wyłączy i zablokuje. W sytuacji kiedy Home naciśniesz palcem, który nie jest zapisany do wtedy pojawi się tylko ekran blokady.

Ale chodzi o odblokowanie samym dotknięciem skanera, tak jak jest to możliwe np w mi6 bez kombinacji. Na note 2 musisz mieć wgrany Magisk + moduł AOF

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this