Jump to content

MIUI 8.3.29

Recommended Posts

52 minuty temu, MysticHussar napisał:

@Fallen na poprzednim screen'ie wskaźniki zasięgu sugerują, że rzeczywiście dane były wyłączone. Na ostatnim pokazują dane włączone.

Wydaje się, że jest ok. Może przełączniki "zamuliły"- nie zdążyły odświeżyć stanu?

Nie chodzi o wskaźniki zasięgu, ale o ten pasek w ustawieniach. Na poprzednim screenie zaznaczyłem go na pomarańczowo.

Pierwszy screen: dane wyłączone + w ustawieniach "Dane mobilne wyłączone"=OFF (OFF = FALSE; Wyłączone + false = nieprawda, że wyłączone czyli włączone). Potem po włączeniu;

w ustawieniach "Dane mobilne wyłączone" na pozycji ON. (ON = TRUE. Wyłączone TRUE = że są wyłączone), podczas gdy naprawdę są włączone.

Czyli odwrotnie niż jest w rzeczywistości.

Dodatkowo pod spodem "Dane mobilne wyłączone" jest napis "Zezwól na transmisję danych". Jeżeli porównujemy względem niego, to wtedy jest ok.

Edited by Fallen
  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@lwajer jak Ci telefon szczytuje w kieszeni, to faktycznie wstydliwa sprawa U mnie na Mi5, tak jak ostatnio: pierwsze uruchomienie tragedia, lagi etc., ale po ponownym uruchomieniu śmiga i nie za

nie ma linka w dziale pobierz " MIUI: 8.3.22 ANDROID: 8.0 ROM: MI5 KOD: gemini ROZM.: 1,3G

Ma ktoś link do mi5 na Oreo bo ja nie mogę znaleźć

Posted Images

@pawellabedz

Nie sprawdzę tego, bo mój Mi4 leży niepełnosprawny w szafce :) Korzystam z Mi6, a tu jest 8.0.

Do tego jaki sens ma instalowanie na chwilę wersji china, jeśli mogę dopytać się ludzi zaznajomionych z tematem? 

Btw. wiadomo co z tą apką pogody? Bo wydaje mi się, że nadal aktualizuje tylko po uruchomieniu apki.

Edited by Zenderable

@pawellabedz

http://en.miui.com/thread-2162199-1-1.html

Cytat

New - Shortcut for Split screen in Recents (03-28)

Jedynie to, jednak nie było żadnej wzmianki o tym, że to dla Androida 6.0 :-P ale to ma sens, bo przecież Android 7.0+ już ma taki skrót ;) Dzięki za info!

Edited by Zenderable

Pytanie - czy ten podzielony ekran jest tylko dla kilku urządzeń z andkiem 6? Redmi 4A ma andka 6, ale Podzielonego ekranu nie znalazłem - nie korzystam z niego, ale specjalnie dzisiaj wgrałem MIUIPolska by zobaczyć, czy jest, a tu lipa.

Ciężko wejść w motywy i poszukać?

Krócej byłoby napisać nazwę.

Wracając do tematu, nadal problem z odświeżaniem pogody, znaczy nie odświeża się automatycznie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ciężko wejść w motywy i poszukać?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ciężko to znaleźć ten motyw... Praktycznie niemożliwe także sobie daruj

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Na redmi note 4x ciągle to samo czyli wywalanie się przeglądarki chrome czy nawet brave... 
Mam tak samo. Wkurzający błąd i dlatego przeszedłem na Samsung browser, bo na tej przeglądarce wszystko działa normalnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Może mi ktoś powiedzieć co to jest Yellow Page ?
To jest chiński dialer. Jakieś numery cudowne. Jak wejdziesz w aplikacje i zainstalowane. Wpisz w szukajcie yellow i pojawi się ikona telefonu.

W Google też szukałem. Może zainstaluj dzisiejszy rom bo wyszło re UP.

Z Mi5

Po każdej aktualizacji dalej pojawiają się ikonki dual appsów. Klikanie w nie wywołuje błąd "can't start launcher". Restart telefonu sprawia, że znikają. 

@Acid

Screen po instalacji 8.3.29 v2. Owych apek nie da sie klonować. 

IMG_20180331_124227.thumb.jpg.163aa30d89e23dfb58eec58034f7d8ab.jpg

A i pierwszy raz dostałem FC Updatera (na v2 English US) nie wchodząc w ogóle w niego. Jednak uruchomiłem i działa. Dziwne. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...