ZduneX25

MIUI 8.3.29

Recommended Posts

2 godziny temu, Koola napisał:

Czy w tym MIUI dla Redmi 4X są dostępne "zaplanowane zadania"?
Mam nowego Redmi 4X z romem Global Stable 9.2.5.0 (NAMMIEK) i tam brakuje tej opcji  ;(  - nie wiem czy jest sens pakować miui.eu jeżeli tam też nie ma już tej funkcji  ;(

Screenshot_2018-03-30-13-14-07-373_com.miui.securitycenter.png

Witam, dalej po tej aktualizacji brak u mnie opcji "Wymaganie hasła" przy ustawieniach ekranu blokady i odcisków palca?.

Redmi 4 2/16GB, na screenie to co widać tam gdzie kiedyś było "wymaganie hasła". W zaawansowanych też tego brak.

Czy ktoś może mi powiedzieć czy ta funkcja została wycofana czy też jest jakiś problem konkretnie z romem pod mój telefon?

Screenshot_2018-03-29-12-51-26-223_com.android.settings.pngScreenshot_2018-03-29-12-55-32-879_com.android.settings.png

@Acid co można zrobić żeby nie było FC yellow page?

3 godziny nic i teraz ciągle się wysypuje.

Z Mi5

• Like 1

1 godzinę temu, pawellabedz napisał:

1 godzinę temu, MST napisał:

Mi Note2 8.0 strasznie zamula :P

U mnie jest normalnie

A jednak trochę dzieje, nawet gdy telefon powinien odpoczywać.

logcat_miui_note2_8.0.txt

Edited by MST

3 godziny temu, lwajer napisał:

Wam też od kilku wydań jakby nie dzialala funkcja przypadkowe użycie ? Mój telefon szczytuje odcisk palca będąc w kieszeni.

Potwierdzam, pisałem o tym już w poprzednich aktualizacjach ale z braku reakcji myślałem że to mój problem.

Potwierdzam, pisałem o tym już w poprzednich aktualizacjach ale z braku reakcji myślałem że to mój problem.
A jesteście pewni, że czujnik odległości działa prawidłowo - ekran gaśnie i włącza się podczas rozmowy, jeśli zostanie usunięty od ucha?

Jeśli nie, to kalibracja lub reflash.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

@lwajer jak Ci telefon szczytuje w kieszeni, to faktycznie wstydliwa sprawa :P

U mnie na Mi5, tak jak ostatnio: pierwsze uruchomienie tragedia, lagi etc., ale po ponownym uruchomieniu śmiga i nie zauważam błędów.

• Like 2
  • Haha 1

Redmi 4X od poprzedniej wersji PIN blokady ekranu raz działa, raz nie. W aktualnej wersji to samo. Usuwałem kod, dodawałem na nowo. Został Wipe, czy po prostu coś jest skopane?

Edited by meccaryn

Nie można zainstalować na Mi MIX. Pewnie dlatego, że nie ma nowego TWRP...

Tia... błąd z YellowPage jest dość irytujący, a co gorsza, przez to, że ciągle wyskakuje, telefon nie wchodzi w DeepSleep...

Czyli co? My mamy ogladac jednocześnie china i Acida.?czy jak?

Z Mi5

@Acid

Czy masz problem z FC yellow page?

Z Mi5

Nie mam. Aplikacja jest odpowiedzialna np. za oznaczanie nieznanych numerów jako spam. Może to jakieś opcje Blokowania numerów powodują problem?

U mnie jak na razie wszystko śmiga. 

Co prawda brakuje mi codziennych ekranów blokady i pogody dla obecnej lokalizacji, ale tego nie mam odkąd przesiadłem się z 9.2.2.0.

Irytuje mnie jedynie jeden błąd w tłumaczeniu. Gdzie można zgłaszać takie rzeczy?

IMG_20180330_201425.jpg

"Dane mobilne są wyłączone"

Jest tak napisane zarówno na pozycji ON jak i OFF.

Wydaje mi się że lepiej by było gdyby było napisane "dane mobilne są włączone" i do tego ON/OFF

Na zrzucie widać że mam włączone, a w ustawieniach jest "Dane mobilne wyłączone" na pozycji ON. Czyli odwrotnie niż w rzeczywistości.

Screenshot_2018-03-30-20-43-57-392_com.android.phone.png

Edited by Fallen

@Fallen na poprzednim screen'ie wskaźniki zasięgu sugerują, że rzeczywiście dane były wyłączone. Na ostatnim pokazują dane włączone.

Wydaje się, że jest ok. Może przełączniki "zamuliły"- nie zdążyły odświeżyć stanu?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Tia... błąd z YellowPage jest dość irytujący, a co gorsza, przez to, że ciągle wyskakuje, telefon nie wchodzi w DeepSleep...

Będzie w nocy rebuild romów, także aby do jutra :) na ten moment możesz całkiem ukryć raportowanie błędów przez system w opcjach programistycznych. 

• Haha 1

Na Redmi Note 4X znowu mam problem z przeglądarką, która po obruceniu ekranu wywala błąd połączenia z siecią.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

23 minuty temu, pawellabedz napisał:

Jakim cudem ? Na twrp.me jest wersja taka jaka jest aktualna więc co jest nie halo ?

Zanim zaczniesz po raz nasty czy setny pisać bzdury, doucz się. W nowych TWRP nie działa dotyk. Gdybym wiedział o działającym, nowszeym niż to co posiadam, nie zadawałbym pytania. 

I jeszcze jedno: ostrzegam, bo zaczynasz mi ostro działać na nerwy. Jeśli jeszcze raz zobaczę jakikolwiek prowokujący wpis, żegnasz się z Forum.

2 minuty temu, ZduneX25 napisał:

Będzie w nocy rebuild romów, także aby do jutra :) na ten moment możesz całkiem ukryć raportowanie błędów przez system w opcjach programistycznych. 

Na to już wpadłem, ale info przyda się innym marudom :D.

8 godzin temu, pawellabedz napisał:

I przy okazji backup żeby potem nowych płaczów nie było

Miałeś rację nowe TWRP pomogło, ale niestety nie działa na nim ekran dotykowy, jakieś sugestie?

Przed chwilą, pawellabedz napisał:

Przeczytaj info wyżej gdyż ponieważ że nie wiedziałem że w takowym nie działa ekran z powodu nie posiadania przeze mnie mixa

oreo zainstalowane bez dotyku proces się odbył ale backupa niestety nie zrobię i nie wiem jak rozwiazac ten problem

Tak z ciekawości, dzielenie ekranu dla urządzeń z Androidem 6.0 zaimplementowała ekipa Xiaomi.eu, czy na globalu też to będzie dostępne? Bo na en.miui nie widzę nic takiego w changelogu.

Edited by Zenderable

2 godziny temu, Acid napisał:

na en lang jest ok?

Jeżeli pytasz o wyskakiwanie FC Yellow Pages to mi na English US jeszcze ani razu to nie wyskoczyło, a jeżeli o Bateria i wydajność, to mam te same opcje, które pokazał acocieto na screenshocie czyli "Battery usage" oraz "Choose apps".

xiaomi.eu 8.3.29 8.0 Mi5 bez wipe, aktualizuję od początku wejścia 7.0

Edited by srgn1

Z tego co wiem to miało być oficjalnie od MIUI tylko najpierw w China. Zanim trafi do Globala to pewnie z pół roku. Ale nie wiem czy to co tu się pojawiło to oficjalnie rozwiązanie czy coś od naszych devów.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.