Skocz do zawartości

Aktualizacja 9.5.3.0 NEGMIFA


pavco1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już dostępna aktualizacja, która wprowadza m.in. sterowanie gestami, poprawki systemu z marca 2018, więcej wolnej pamięci ok. 1,5-1,6GB (było ok. 1,3GB), nowy wygląd powiadomień. Dostępna przez OTA6e90db60d18f0feea06e0dfe177d4c3a.jpg58c0f5fa5cf6453399ad2fe308716bda.jpgea7c19a29049f861a1f98a717f84b4ca.jpg4a036eb78596f79025fcd61511e61b05.jpg
 
Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 
 

I jeszcze jedna nowośćc267f20dade221bb1f1da1954db8018c.jpg250aaf764bd0196ce077de6a196e6029.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji apka motywy wywala z info że nie ma jej w twojej lokalizacji. Ktoś coś? 
 
Zmień region na jakiś z Azji wtedy się pojawi. Później wróć do regionu polskiego i będą wtedy dostępne tematy

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień region na jakiś z Azji wtedy się pojawi. Później wróć do regionu polskiego i będą wtedy dostępne tematy

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Dokładnie jak piszesz, z tym że u mnie po powrocie do lokalizacji pl znikają motywy. Ale po zmianie na np. Singapur mam dostępne wszystkie tematy i z poziomu menu i z poziomu aplikacji motywy

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2018 o 14:21, Khold napisał:

Zaktualizowałem z rana. Gdzieś zniknęła opcja zmiany "stylu przełączników" albo jestem ślepy ?

Ponawiam pytanie, gdzie znajdę opcję zmiany stylu przełączników ? Nie ukrywam że trochę działa mi na nerwy belka, którą muszę rozwijać dwa razy :v Na poprzednim romie ta opcja była tam gdzie powinna być

 

Styl przełączników.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że nie można już przycisków dolnych mieć po prostu schowanych jak poprzednio. Teraz albo przyciski albo gesty. Miałem dużo wygodniejszy setup ze schowanymi przyciskami i Pie Control od tego co jest teraz i mi to zepsuli. Pozostałe zmiany raczej na plus, ale jestem niepocieszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są gesty z iPhone'a X ale szkoda że wywalili motywy, a wybieranie dzwonka jest irytujące bo ciągle trzeba wciskać anuluj gdy dzwonek nie ten. Najgorzej że nie można odinstalować albo chociaż wyłączyć zbędnych apek od Google. 

Edytowane przez JakeCherry97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są gesty z iPhone'a X ale szkoda że wywalili motywy, a wybieranie dzwonka jest irytujące bo ciągle trzeba wciskać anuluj gdy dzwonek nie ten. Najgorzej że nie można odinstalować albo chociaż wyłączyć zbędnych apek od Google. 
Można usunąć aplikacje od Google, tylko trzeba mieć roota i wiedzieć co można usunąć (są różne aplikacje które w tym ułatwiają sprawę, łącznie z możliwością backup)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można usunąć aplikacje od Google, tylko trzeba mieć roota i wiedzieć co można usunąć (są różne aplikacje które w tym ułatwiają sprawę, łącznie z możliwością backup)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

I tu jest problem bo nie mogę odblokować bootloadera. Jakiś błąd i chińskie znaczki.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...