Skocz do zawartości
  • 0

Telefon na raty...


RoGGe

Pytanie

Witam,

Chciałbym kupic telefon do 1500 zł na RATY. Wiem że nie da się z chin kupić na raty. Na początku patrzyłem na xiaomi mi3, potem mi2s, ale ,że nie mogę jednak sobie pozwolić na wydatek rzędu 1000-1200zł  od ręki, zdecydowałem się na zakup telefonu na raty. Szczególnych wymagań nie mam, ale chce żeby smartfon miał jak najlepszą specyfikację, może być dual sim, musi dobry aparat i kamera. Może jednak są jakieś sposoby żeby kupić telefon xiaomi na raty (sklep na allegro?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dokladnie, kazdy sprzet powyzej 300zl kupisz na raty na allegro.

 

Dodaj przedmiot do koszyka (NIE KLIKAJ KUP TERAZ) przejdz do koszyka i tam wybiersz raty allegro.

 

Raty sa przez byly alior sync, 1 dzien, czasami nawet kilka godzin i masz towar kupiony.

 

Kilka osob u mnie juz w ten sposob kupowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko jest problem w tym, że moi rodzice (mam 15 lat) są specyficznie nastawieni do płatności internetowej, np. że nie przyślą towaru itp. Także nie mają internetowego konta bankowego.

EDIT

Rozmawiałem z mamą o ratach na allegro: Odpowiedziała że niebezpiecznie że trzeba podawać dane, że później jakieś 

Edytowane przez RoGGe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko jest problem w tym, że moi rodzice (mam 15 lat) są specyficznie nastawieni do płatności internetowej, np. że nie przyślą towaru itp. Także nie mają internetowego konta bankowego.

 

Nie musza miec konta internetowego aby kupic ci na raty na allegro.

 

Kupujacy jest tak chroniony ze jezeli kupisz od firmy to nie ma szans zeby ci nie przyslal towaru

 

Program ochrony kupujacych zalatwia sprawe

Dodatkowo na raty to juz wchodzi w to wszystko bank i nikt przy zdrowych zmyslach nie wykiwa kupujacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy 16gb pamięci w MI4 to nie za mało?

 

Zalezy co czego uzywasz smartfona.

 

Jak uzywasz spotify do muzyki, youtuba do filmow itd. to spokojnie wystarczy.

 

Gorzej jezeli cale media wgrywasz do pamieci (filmy, mp3, ksiazki) to zapewne ci braknie.

 

Jedynie aparat i zdjecia ale i tu jest rozwiazanie: autoupload do chmury i kasowanie z pamieci co kilkamiesiecy.

 

Ja korzystam intensywnie ze smartfona i 16gb mi starcza, ale rozumiem tez tych co 64gb to dla nich za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...