Skocz do zawartości

Mi Box jakie aplikacje


Brunerus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Mi Boxa i w sumie uzywam go do ogladania filmow/seriali via Kodi.

Czy moglibyscie sie podzielic informacja jakie aplikacje warto zainstalowac? Chodzi mi glownie o ogladanie TV, dobrze jakby byly filmy/seriale/bajki po polsku (bo w Kodi nie ma takowych).

W watkach zauwazylem ze sa add-on'y do Kodi typu Zalukaj.TV - to sprawdze. Ale czy mozecie jeszcze zaproponowac inne aplikacje, add-on'y (do Kodi) ktore warto zainstalowac (ja mam tylko dwa addony do Kodi - Phoenix i Exodus).

Moze inne aplikacje (pod android TV) ktore pozwola mi lepiej wykorzystac TV BOX? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zainstalowac pilot wp, adguard do blokowania reklam, firefox z dodatkiem adblock, mx playera, tune in radio .,my cloud radio for soundcloud,  iple, es file explorer, sideload launcher, sd maid do czyszczenia

w kodi zas rozszerzenie z pogoda, rozszerzenia napisow do filmow, zamiast exodusa polecam incursion - polskie filmy i seriale znajduje bez problemu z popularnych serwisow, phantom -cda.pl, sd-xbmc - bedziesz mial np. player tvn, m-tv guide, wizja.tv od kodiver

plus gry :)

Edytowane przez OutSideR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamiast Kodi, z którym ostatnio jest masa problemów w temacie oglądania telewizji, polecam Delta Media Player.
Jakość rewelacyjna, nie tnie i generalnie działa świetnie na Mi Box.
Do wyboru około 100 kanałów, w tym wszystkie kanały sportowe dostępne w PL, nadawanie 24h na dobę. Nie trzeba mieć rewelacyjnego łączą internetowego, na 10 mega śmiga bez problemu. Program działa na zasadzie P2P.

Jest oczywiście haczyk, mianowicie koszt.
Po wielu miesiącach bezpłatnego działania, od ok. miesiąca koszt miesięczny 20 zł, ale zdecydowanie warto.

https://www.deltamediaplayer.com/pl/

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...