Skocz do zawartości

Zablokowany Pasek zadań


exelf

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji tego, że jesteś nowym użytkownikiem, naucz się, że nikt nie jest wróżką tyle info, co napisałeś to prawie nic. Trzeba się domyślać, o co ci chodzi. 

Po 1. Chodzi ci o Pasek Powiadomień, rozwijasz raz belkę i nie możesz rozwinąć kolejny (kafelki i jasność ekranu)??

Po 2. Jakieś dodatkowe info np: zrzuty ekranu, wersje systemu, czy masz tak od początku, czy uruchamiałeś telefon ponownie, czy robiłeś jakiś reset ustawień?? Grzebałeś coś i przestawiłeś?

Nie widziałem żadnej takiej opcji, która by to blokowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panie, wiem źle opisałem, ale postaram się rozwinąć temat.
*Chodziło mi o górny pasek ( pasek zadań, powiadomień) w ogóle nie można było go zsunąć na dół, ponieważ u góry z lewej strony była ikonka kłódki, więc pasek był bezużyteczny.
* W trakcie pisania sms'a taka ikonka się pojawiła na pasku i nic, kompletnie nic nie mogłem na to poradzić, szukałem i grzebałem w ustawieniach ale dalej nic.
Co najlepsze przez noc ikona znikła, tak o po prostu i pasek działa, nie zdążyłem zrobić screena aby pokazać Ci jak to wyglądało. 

Temat można zamknąć na obecną chwilę ponieważ sprawa się sama wyjaśniła, ale co mogło być przyczyną blokady paska?

Pozdrawiam Cię

Edytowane przez exelf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...