Skocz do zawartości

Mi Mix 2s


Volv3r

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miała miejsce premiera Mi Mix 2s oraz kilku innych urządzeń, link poniżej.
 

29060238_1716544521738449_3801565209140835181_o.thumb.jpg.27e01eeaf3f04717087df5967fa24d3f.jpg

http://en.miui.com/thread-1879171-1-1.html

Specyfikacja:

  • wyświetlacz o proporcjach 18:9 (2:1) i rozdzielczości Full HD+ (2160×1080 pikseli),
  • ośmiordzeniowy (8x Kryo 385; 10 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 845 z układem graficznym Adreno 630,
  • 6 GB/8 GB RAM (LPDDR4X),
  • 64 GB/128 GB/256 GB pamięci wewnętrznej,
  • podwójny aparat główny (Sony IMX363, 12 Mpix + 12 Mpix, piksel 1.4 μm, optyczna stabilizacja obrazu),
  • aparat przedni 5 Mpix, ukryty w dolnej ramce,
  • wsparcie dla rozszerzonej rzeczywistości Google ARCore,
  • Wi-Fi 802.11 ac,
  • GPS/GLONASS/Beidou,
  • dual SIM,
  • Bluetooth 5.0,
  • NFC,
  • dioda podczerwieni,
  • USB typy C,
  • Android 8.0 Oreo z MIUI 9,
  • bateria 3400 mAh z szybkim oraz bezprzewodowym ładowaniem.

Źródło: https://www.tabletowo.pl/2018/03/27/xiaomi-mi-mix-2-premiera-oficjalnie/

Najtańsza wersja (6 GB + 64 GB) kosztować ma 3299 juanów (niecałe 1800 złotych). Model średni (6 GB + 128 GB) 3599 juanów (niecałe 2000 złotych). Najdroższa opcja (8 GB + 256 GB) 3999 juanów (około 2200 złotych). Chińskie ceny oczywiście.

Co sądzicie? Z tego co widzę to brak Amoleda. Trochę mnie to zawiodło.

Edytowane przez Volv3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lamcza Zobacz, pośmiej się ze mną, kogoś zwiódł brak Sramoleda :D. Ja tam skacze pod niebiosa, że nie idą za resztą małych chińskich firemek, które pchają ten szajs w swoje telefony... Jedyne co może boleć, to dalej zwykły IPS, o tego OLED'a mogli się już połasić... Wypadałoby jednak pochwalić Xiaomi, coś w kierunku aparatów robią i jak widać, odnosi to skutek :P.
 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Cenie bardzio brak amoleda i chetnie zmienilbym tel. ale bateria w takim zestawieniu intersuje mnie tylko miedzy 4,5-6k  mniejszej nie wezme ,chyba ze jakas nowa technologia grafenowa czy cos to moznaby pomyslec. 3,5k bateri nie i uj!

W redmi note 4x mam 4k baterie przy oszczednym procku i wywalone mamm na wszytko co ma mniejsza baterie.

I to juz bardzo subiektywna opinia ale ja p... czy ta kamera nie moglby byc na srodu na dole a port usb z boku w sensie na doel z prawej albo z lewej : / !!

Dla mnie to mogłoby by jej wogole nie być w sumie ale ludzie chybga lubią jej uzywać :P..

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Volv3r Noped. Amoled to nie OLED, tak samo QLED to nie OLED. OLED to OLED i tyle :).

@Lamcza Gdyby dali USB bardziej na bok, to by pojawił się znowu ten sam problem, jaki był z Mi4, czyli uchwyty w samochodzie zasłaniały wejście USB :(. Miałem nadzieję, że walną tego notch'a z kamerką w rogu ekranu, ale w sumie, co się dziwić, to jest dalej MiMix2. Niektórzy się chyba za bardzo napalili na tą premierę, zobaczymy co będzie przy Mix3.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Volv3r napisał:

@Nezumi  Z tego co wiem, AMOLED jest jednym z typów wyświetlaczy OLED, więc o jaki Tobie dokładnie typ chodzi ? ;-) Zakładam, że P-OLED.

Bardziej narzekam na to, że wciąż używają IPS. Mogliby po prostu pójść krok naprzód.

możesz nazywac kupe gównem, plackiem, odchodami, stolcem a jednak to nadal bedzie kał  :D

amoled to jak gry w fazie testów za które kaza ci płacic pełną cene i jeszcze robią do nich dlc kiedy nadal sa w becie xD

 

@Nezumi uchwyt w aucie wolabym wymienic nic patrzeć na tą kamerke tam xD w czarnym pewnie to sie dosc zlewa ale wbialbym to wyglada jak pryszcz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie kupić mi mix2s w najlepszej cenie. Zwykle kupuję na Ali, a obecna cena to 630usd plus wysyłka. Więc trochę słabo...
Ja też się zastanawiam nad tym modelem ,dziś oglądałem u spemalla ,sprawdź symulacje tam i wysyłka eu express już tak raz zamawiałem u niego i było spoko

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie kupić mi mix2s w najlepszej cenie. Zwykle kupuję na Ali, a obecna cena to 630usd plus wysyłka. Więc trochę słabo...
Najtańsza wersja w Chinach kosztuje ok 530$, więc jak widać conajmniej na dziś 100$ więcej u resselerow trzeba zapłacić. Spory podatek od nowości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy wspiera android pay? Recenzenci twierdzą że nie ma akredytacji bezpieczeństwa dla tych płatności, ale może zależy to od Romu. Jeśli działa na fabrycznym globalu to zamawiam swój egzemplarz. Jeśli nie ma AP, to kupuję coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wspiera android pay? Recenzenci twierdzą że nie ma akredytacji bezpieczeństwa dla tych płatności, ale może zależy to od Romu. Jeśli działa na fabrycznym globalu to zamawiam swój egzemplarz. Jeśli nie ma AP, to kupuję coś innego
Tak, wspiera. Można normalnie płacić AP.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...