Skocz do zawartości

Bad pixel Mi MIX2


Stojek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio zauważałem w swoim mi mixie 2 biały bad pixel u dołu ekranu, widoczny przede wszystkim na czarnym tle patrząc pod innym kątem wygląda trochę jak czerwony. Telefon zakupiony w sklepie gearbest napisałem do nich ale narazie cisza. Ktoś może miał również taki problem w tym modelu czy to tylko ja miałem pecha na ten egzemplarz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lamcza napisał:

moze sie zdazyc w kazdym modelu a jak chcesz slac tel do chin na gw z powodu jednego piksela i to jeszcze do gearbestu xD to zycze powodzenia xD

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

No jakoś mi strasznie nie przeszkadza ale może uda się jakiś rabat albo punkty za to dostać od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dead pixela w swoim Mixie 2, widocznie wyświetlacze nie są ich mocną stroną. Na gwarancję nie opłaca się raczej wysyłać, chyba, że dysponujesz dużą ilością czasu :P

Mi udało się wywalczyć 30 dolarów zwrotu, ale walcz o więcej bo GearBest to sknery XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kristyan napisał:

Ja mam dead pixela w swoim Mixie 2, widocznie wyświetlacze nie są ich mocną stroną. Na gwarancję nie opłaca się raczej wysyłać, chyba, że dysponujesz dużą ilością czasu :P

Mi udało się wywalczyć 30 dolarów zwrotu, ale walcz o więcej bo GearBest to sknery XD

Płaciłeś przez PayPal? Ja płaciłem przez PayPal i właśnie nie wiem czy od razu tam zgłaszać problem czy najpierw z nimi gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kristyan napisał:

Płaciłem przez PayPal. W moim przypadku najpierw napisałem ticket do GB i oni dali 30USD, nie satysfakcjonowało mnie to i napisałem do PP, ale PP kazało mi odesłać telefon do Chin -.-

Nie wiem jak będzie lepiej i ile PP Ci wywalczy :/

Ja też już założyłem ticket wiec pewnie najpierw z nimi powalczę a później PayPal bo odsyłać nie chce. A miałeś od początku ten Pixel czy z czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kristyan napisał:

Przyznam się szczerze że zauważyłem go dopiero po kilku dniach ale to czy był od nowości czy po tych paru dniach to nie jestem w stanie powiedzieć :P 

No ja miałem tak samo a gearbest pyta czy to od kiedy ta wada jest i nie wiem co im odpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...