Skocz do zawartości

Blokada na china development ?


migacz-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem fakowy Global Rom 9.2.0.2 na chińskiej wersji urządzenia

 Wgrałem chiński dev http://bigota.d.miui.com/8.3.22/vince_images_8.3.22_20180322.0000.00_7.1_cn_ce6dc71eda.tgz  metoda test point ale za ciula nie mogę zmienić języka. Połączyłem z  WIFI. Ustawienia języka w tym angielski mam jakby w cieniu. Na "wierzchu" blokada i do wyboru ustawienia wifi i chyba zalogowanie. Tylko że gdy wpisuję numer konta xiaomi to non stopa muszę wpisywać kod capcha  i tak w kółko Macieja.... nie można przejść dalej

Jakieś pomysły co dalej ?

20180325_175505 (Kopiowanie).jpg

20180325_175453 (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, migacz-x napisał:

Urządzenie na nowym sofcie po podłączeniu wifi było w jakiś sposób połączone z kontem .

Raz połączony z kontem Xiaomi, pamięta to na zawsze (chyba że go wylogujesz), nawet po flashu. To dosyć skuteczne zabezpieczenie, bardzo trudne (może nawet niemożliwe) do złamania. Przy zablokowanym bl, bez znajomości hasła do konta telefon jest bezużyteczny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest tak jak piszesz bo odblokowalem bootloader wgrałem soft xiaomi. eu i po włączeniu tel wpada w bootloopa. Wsi cały czas na logo, pomaga tylko obejście tego zabezpieczenia przez cmd dopiero po tym zabiegu tel włącza się bez problemu. Zna ktoś na to jakieś rozwiązanie? Bo już mnie to trochę męczy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ghostman7 napisał:

Chyba nie jest tak jak piszesz bo odblokowalem bootloader wgrałem soft xiaomi. eu i po włączeniu tel wpada w bootloopa. Wsi cały czas na logo, pomaga tylko obejście tego zabezpieczenia przez cmd dopiero po tym zabiegu tel włącza się bez problemu. Zna ktoś na to jakieś rozwiązanie? Bo już mnie to trochę męczy emoji19.png

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Ale wgranie Xiaomi.eu nie powoduje wipe'a, chyba że sam takowego zrobiłeś przed instalacją. Żaden Wipe, flash etc nie usuwa konta Xiaomi z telefonu, nie usuwa także konta Google. Jeżeli fon jest połączony z kontem Google, to w znaczącej ilości przypadków aktywuje się blokada FRP. Co więcej, nowe androidy wymagają przy instalacji xiaomi.eu zrobienia format data(nie wipe!), bodajże od 6.0 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...