Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro 5.1.1 Miui 8 aktualizacja do najnowszej wersji Global


user_wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Dwa lata temu po zakupie telefonu odblokowałem botloader i wgrałem wersję : 5.1.1 LMY47V , Miui 8 by xiaomi.eu 6.7.14 (rozwojowa)

Czasami telefon robi dziwne psikusy i chciałbym teraz wgrać wersje Global aby dostawać aktualizację przez Global.

Domyślam się że już co niektórych nudzi odpowiadanie na podobne pytania ale niestety w kompendium nie ma jasno opisanej procedury aktualizacji jak w moim przypadku dlatego też proszę szanowne grono o pomoc. O ile dobrze zrozumiałem to powinien interesować mnie punkt IV INSTALACJA ROMU PRZEZ TWRP

Czy rom który przedstawiam poniżej będzie prawidłowy i w wersji Global aby aktualizacje można było robić z poziomu systemu przez OTA ?

Redmi 3 Pro

  • MIUI: 8.3.22
  • Android: 5.1.1
  • ROM: HM3
  • KOD: ido
  • Rozm.: 881M
MD5: 12cfb535ca | BL: odblokowany | Data: 22/3/2018

 

Czy wgrać jakiś inny ROM ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? ma OTA.

8.3.22 jest nowszy o wiele od 8.5.1.0 - po prostu inna numeracja wersji beta i stable. Myślę że lepszy będzie ten nowszy - po co wgrywać jakiś staroć? chyba że na nowym są jakieś poważne problemy, ale takich jeszcze chyba na redmi 3 nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja wykonana pomyślnie :) Dziękuje @Orjon za wsparcie :)

Trwało to kilka minut i było jak to przeważnie bywa więcej strachu niż to warte.

Aktualnie mam w swoim Redmi 3 Pro Miui 9.6 by xiaomi.eu - 8.3.22 (rozwojowa) .

Zostało tylko poustawianie wszystkiego po swojemu czyli to co tygryski lubią najbardziej :) Niby stary a zupełnie nowy telefon ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...