Jump to content

Opóźniony dotyk, MIUI 9.2.3.0 OCAMIEK


Pileusz

Recommended Posts

Siemano, mam problem z dotykiem. Nagle parę dni temu wlaczylem gre i się kapnąlem ze nie da się grac bo dotyk jest spóźniony. Zaczęło się to na wersji MIUI 9.2.2.0 , poczekalem na aktualizacje 9.2.3.0 ale niestety nic się nie zmieniło . Telefon w wersji global z polskiej dystrybucji. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Stałem się niedawno szczęśliwym(jak na razie) posiadaczem Mi6 (Global). Wszystko jest ok, jednak(żeby nie zakładać nowego tematu to podepnę się tutaj):

Zainstalowałem wczoraj aktualizację do MIUI 9.2.3.0 OCAMIEK(Android 8.0), i o ile na MIUI 9.2.2.0 NCAMIEK (Android 7.1.1) wszystko było ok, to teraz
-zużycie ramu wzrosło o 25 punktów procentowych, czyli o 50%, ale jak nawłączam aplikacji to zużycie sę nie zmienia
i bardziej irytujący problem

Korzystam z internetu od Aero2, jak wiecie (albo nie) co gdzinę trzeba wpisywać kod CAPTCHA, i o ile na androidzie 7 nie było z tym problemu, to po aktualizacji najpierw wyświetla mi  systemowy komunikat że przekroczyłem limit danych i żeby zalogować się do sieci. Po kliknięciu otwiera się strona z CAPTCHA, jednak po wpisaniu odłącza mnie od internetu i dopiero restart telefonu przywraca możliwość korzystania z internetu. Wiem że nie zajmujecie się globalem, ale może wiecie jak to naprawić albo jak wrócić na MIUI 9.2.2.0 ?

Link to comment
Share on other sites

RAM się jakoś stabilzuje, wolny RAM wzrósł o 8 pkt.%. 

 

Co do tej instrukcji, wolę się upewnić żeby nic nie zepsuć i nie stracić gwarancji.

ADB i platform tools pobieram z https://androidfilehost.com/?fid=24521665358595410 ?

Czy od razu instalować SDK?
Ale "pixel drivers"? To chodzi o sterowniki do telefonu?

Edited by Fallen
Link to comment
Share on other sites

Wgrać najnowsza wersję Global Developer. Zgłosić się po odblokowanie bootloadera, połączyć z kontem urządzenie, poczekać 72h i Flash 9.2.2.0 przez MiFlasha. Potem czekać na 9.5.3.0 Stable :) albo spróbuj od razu 9.5.3.0 Nightly.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Ładnie to brzmi, ale jednak poczekam na aktualizację do kwietnia. Tyle że chętnie bym resetował internet bez ponownego uruchamiania.

Druga sprawa - da się jakoś wyłączyć komunikaty o aktywacji kart SIM? O ile wcześniej mogłem że usunąć z paska powiadomień to teraz pojawia mi się monit na całym ekranie i jak się zamknie to za chwilę od nowa. Kliknalem przycisk weryfikuj ale dostałem komunikat że nie dało się wysłać SMS, mimo że Kasa z konta poszła ;)

 

EDIT.

Zrobiłem wszystko według instrukcji, jednak nic to nie dało. Problem występuje nadal, macie jakiś pomysł w jaki inny sposób można to ominąć?

Edited by Fallen
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...