Skocz do zawartości

Xiaoyi Home Camera-Brak połączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszła dziś do mmnie kamera IP z Gearbest Xiaoyi Home Camera. Mam problem z połączeniem jej z telefonem, komunikaty są w języku chińskim, ale jakoś z tłumaczem je rozgryzłem. W aplikacji dochodzę do momentu w którym urządzenia się parują. Wtedy odgrywany jest komunikat, że połączenie trwa za długo i należy zresetować kamerę. Nie mam pomysłu co robić. Z góry dziękuję za pomoc  

Edit:

Okazało się, że ta kamera to Mi Home security camera. I muszę użyć aplikacji mi home. Ale tu też nie mogę jej połączyć... Aplikacja sama wyświetla powiadomienie, że znalazła w pobliżu kamerę, każe ja zresetować i czekać na komunikat głosowy, ale nic się nie dzieje

Edytowane przez zoltanx16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zoltanx16 napisał:

Aplikacja sama wyświetla powiadomienie, że znalazła w pobliżu kamerę, każe ja zresetować i czekać na komunikat głosowy, ale nic się nie dzieje

Kamera po resecie (uruchomieniu trybu parowania) powinna zagadać, potem podtykasz jej kod QR z ekranu aplikacji, jak przeczyta, ponownna zagada inaczej i się sparuje. Dla niektórych chińskich wersji, trzeba ustawić region Mainland China w MiHome, inaczej nie znajdzie kamery. Tak jest np dla kamery Dafang, nie wiem jak dla twojej. Instrukcje masz np tu: https://xiaomi-mi.com/home/user-manuals/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zoltanx16 napisał:

Wisi na tym ekranie 

Trzeba długo przytrzymać ten przycisk na kamerze i zaznaczyć pole "Wait until...." jak zagada to Next. Chyba dopiero wtedy pojawi się kod. Trudno coś więcej podpowiedzieć. A wykrywa ją MiHome, czy dodajesz recznie z listy urządzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie rozpoczynając nowego tematu chciałbym zapytać, czy ta lub inne kamery IP od Xiaomi pozwalają na podgląd obrazu z np mieszkania będąc w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do internetu? Trzeba mieć stałe IP?

Pozfrawiam

Edytowane przez wisnia37
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...