Jump to content

MIUI 8.3.22

Recommended Posts

Wgrałem przed chwilą Oreo na Mi5 i kurka.. "Program Aktualizacje przestał działać", "Program Google Play przestał działać", proces "android.process.media" wciąż przestaje działać - co jest grane?? 
Konsekwencja podbicia Androida w górę. Trochę już xiaomi uaktualnilem po znajomych. Jeszcze nigdy nie udało się przejść z 7 na 8 bez full wipe aby nie było jakiś problemów, począwszy od wywalania aplikacji a skończywszy na drenowaniu baterii. Już nie wspomnę jakie cyrki potrafiły się dziać jak był jakiś nietypowy motyw zastosowany

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zaraz Ci doradza full wipe. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Kiedy kupiłem MIX2, zainstalowałem wprost po odblokowaniu bootloadera MIUI Polska/EU. I działy się dziwne dziwy... W piątek zrobiłem MiFlash chińskim ROMem dev 8.3.22. Potem TWRP i MIUI Polska/EU

Posted Images

Przed chwilą, mytoogarow napisał:

Konsekwencja podbicia Androida w górę. Trochę już xiaomi uaktualnilem po znajomych. Jeszcze nigdy nie udało się przejść z 7 na 8 bez full wipe aby nie było jakiś problemów, począwszy od wywalania aplikacji a skończywszy na drenowaniu baterii. Już nie wspomnę jakie cyrki potrafiły się dziać jak był jakiś nietypowy motyw zastosowany

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Nie ukrywam, że też już trochę dłubię w Xiaomi, przeczuwałem, że full wipe pomoże :) Ale mimo wszystko zaskoczyło trochę :)

U mnie generalnie jest dramat i to od 2-3 aktualizacji. Problem ciągle ten sam. Totalny drenaż baterii. Przez 2-3h potrafi spaść o 40%. Do tego regularne lagi telefonu. O co chodzi?  Full wipe już robiłem. Nic to nie dało

Telefon to Mi5S Plus. W załączeniu screen z dzisiaj:

Screenshot_2018-03-28-09-18-23-054_com.miui.securitycenter.png

Od pierwszej aktualizacji z Oreo do tej teraz bateria raczej bez zmian na mi5. Dalej mnie drażni w statystykach sygnał sieci. Nie robiłem wipe, ale zniknął bug przez, który nie mogłem dodawać obrazków na forum więc dziś dodaje. Jeszcze potem mi telefon z 10 minut wytrzymał zanim się wyłączył 

Screenshot_2018-03-27-22-41-08-828_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-03-27-22-41-01-925_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-03-27-22-40-56-208_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-03-27-22-40-50-189_com.miui.securitycenter.png

Na Redmi Note 4 (snap) na wersjach 8.3.15/8.3.22 tez jest problem z baterią.( Nie ma to związku z updatem na stara wersje. Oba softy wgrywane na czysto )

Wrócilem do 8.3.1 i znowu się cieszę długim czasem pracy...

Edited by slovick
34 minuty temu, slovick napisał:

Na Redmi Note 4 (snap) na wersjach 8.3.15/8.3.22 tez jest problem z baterią.( Nie ma to związku z updatem na stara wersje. Oba softy wgrywane na czysto )

Wrócilem do 8.3.1 i znowu się cieszę długim czasem pracy...

Jest coś nie tak z drenażem bateri na MIUI 9.6 na RN4. Na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie to powrót do wspomnianego ROMu 8.3.1.

3 godziny temu, stereo0 napisał:

Od pierwszej aktualizacji z Oreo do tej teraz bateria raczej bez zmian na mi5. Dalej mnie drażni w statystykach sygnał sieci. Nie robiłem wipe, ale zniknął bug przez, który nie mogłem dodawać obrazków na forum więc dziś dodaje. Jeszcze potem mi telefon z 10 minut wytrzymał zanim się wyłącz

Ze sygnałem sieci na Oreo nigdy nie miałem problemu w statystykach na telefonieScreenshot_2018-03-28-13-14-25-905_com_miui.securitycenter.thumb.png.0f930b75a2450aeb97a632a7cf386c45.png

Hmmm....

Nie wiem, czy tylko u mnie, ale od kilku wersji aplikacja pogoda aktualizuje dane pogodowe tylko po uruchomieniu aplikacji. Nie aktualizuje się na bieżąco i nie zmienia wskazań na widżecie.

@Acid, coś wiesz może w tej kwestii?

U mnie to samo na 8.3.8 ale działo się tak juz wcześniej. Sama się nie aktualizuje. Po kliknięciu na temperaturę, otwiera się widget i pojawia się info, że pomyślnie zaktualizowano ale mimo to nic się nie zmienia. Trzeba raz jeszcze ręcznie wymusić aktualizację i dopiero ta zmienia dane pogodowe.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1
4 godziny temu, MysticHussar napisał:

Jakie macie wyniki czasu pracy ma Mi5?

Powyżej 3h Sot?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Zobacz stronę wcześniej bo wrzucałem wyniki. Prawie 6h(tyle, że mam nowa baterie )

Hej, na moim Mi4 mam obecnie wersje global 8.3.1 beta i chciałbym przejść na coś innego np na wersję stable. Mogę pobrać wersje ze strony i normalnie przez fastboot to zrobić czy coś po drodze muszę wykonać jeszcze?? Ogółem czy warto też i którą wersję polecacie

Czy może ktoś mi potwierdzić że na tej wersji ma opcję "Wymaganie hasła" przy ustawieniach ekranu blokady i odcisków palca?

Zrobiłem pierwszy update od ponad roku i zdziwił mnie brak tej funkcji.

Redmi 4 2/16GB, na screenie to co widać tam gdzie kiedyś było "wymaganie hasła". W zaawansowanych też tego brak.

Screenshot_2018-03-29-12-51-26-223_com.android.settings.pngScreenshot_2018-03-29-12-55-32-879_com.android.settings.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...