Skocz do zawartości

Xiaomi mi5s- resetowanie i nie wykrywanie SIM


MikolajFox

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przy 18% baterii telefon się wyłączył. Podładowałem go, spróbowałem włączyć, start był normalny- logo mi, na dole android z kropeczkami mówiącymi o tym że się ładuje,. Na sekundę pojawiła się tapeta z ekranem ale telefon się od razu wyłącza i znowu to samo. Zostawiłem go tak na całą noc pod ładowarką, rano telefon wyraźnie ciepły cały czas się resetuje. Przez TWRP zainstalowałem system który był wcześniej na telefonie. Telefon udało się włączyć ale nie wykrywał kart sim. Co kilka minut na 2-3 sekundy tylko je wykrywał, ale za chwile znowu gubił zasięg i nie wykrywał kart sim. Chciałem go zresetować ale nie chciał się włączyć. Działo się to co wczesniej czyli się cały czas resetował. Pobrałem najnowszy rom z miuipolska, wgrałem przez twrp, zrobiłem wipe i wciąż to samo- tylko na sekundę ma zasięg, później go gubi i nie wykrywa sim a później jak chce wyłączyć telefon to nie da się go później włączyć bo się cały czas resetuje. Próbowałem wgrać 4 wersje systemu- ciągle to samo. POMOCY
Telefon nie upadł, bootloder jest odblokowany.
Aktualnie mam Android 7.0, MIUI 9.6   8.3.22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega jaki ten wipe robił?;-) Polecałbym zgranie danych w twrp i zrobienie format data, wipe data, system, cache, dalvik i następnie wgranie systemu w twrp na czysty telefon.
Jak to go nie podniesie to pozostaje spróbować miflash i wgranie fastboot rom.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...