Skocz do zawartości

MiFlash Xiaomi Mi5


MarioWRZ

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas próby flashowania, zaraz po kilknięciu opcji "flash" w programie XiaoMi Flash, wyskakuje błąd: remote: device is locked. Telefon oczywiście w trybie fastboot. Niby czytałem też, aby uruchomić tryb edl, ale tą opcję widziałem stosowaną na innych modelach telefonów, nie jestem pewien czy w Mi5 wygląda to tak samo. Co mam dalej zrobić? 

PS1: Tak, szukałem rozwiązania i tutaj na forum oraz na forach zagranicznych, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc cała sytuacja wygląda tak. Posiadam Mi5 z wersją global beta, odkąd kupiłem telefon jest on na tej wersji. Kiedy wykonuję połączenia głosowe, odbiorcy narzekają na efekt echa i ogólnie na słabą jakoś rozmów. Szukałem rozwiązania w internecie, podobno ma pomóc przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i zaktualizowanie go. Pomyślałem że skoro i tak mam czyścić telefon to wgram też stabilną wersję global, no ale napotkałem właśnie na powyższy problem. Gdy pojawił mi się ten błąd to odłączyłem telefon od komputera i wyłączyłem tryb fastboot - telefon działa tak jak wcześniej. Załóżmy że wejdę w tryb edl (chyba trzeba przytrzymać przycisk głośność + i power) to co mam dalej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...