Skocz do zawartości

Wyświetlane kontakty


kulert

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy posiada ktoś z was wiedze jak zarządzać wyświetlanymi kontaktami w książce kontaktów. 

Mam zainstalowanego whatsappa i skubany nie wiem jak ale dodał automatycznie wszystkie kontakty do głównej książki kontaktów tak że teraz mam mnóstwo widocznych duplikatów.

Na asusie jak i samsungu można było wybierać jakie kontakty mają wyświetlane (np. z SIM1 , SIM2, Google czy Whatsap) tutaj tego znaleźć nie mogę.  

 

Dzięki, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było scalić (połączyć) kilka wpisów w jeden przed aktualizacją do Oreo.
Teraz nie ma takiej opcji :(
Dobrze, że żona nie narzeka, bo tez nie mam pomysłu.
@mariusz.ur nie ma niestety takiej opcji w A1 na Oreo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani w apce "Kontakty" wybranej z menu, ani w "Telefon" z ekranu głównego nie ma takich opcji do wyboru.
W "Kontakty" nie ma zdublowanych wpisów, pokazuje tylko te z Google, za to w "Telefon" jest ten problem z kilkoma kontami.
Pytanie dodatkowe, jak zrobić w A1 zrzut ekranu? W Mi6 nie ma z tym problemów, a tu kombinuję i nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to take jak pisałem wcześniej tylko nie w aplikacji telefon  a bezpośrednio w ustawienia/ konta i usuń konto Whatsapp . W aplikacji kontakty musi być opcja wyświetlania . Jak nie ma trzech kropek u góry to użyj klawisza funkcyjnego menu .

 

IMG_20180320_181201.jpg

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, pomogło wywalenie konta WhatsApp.
Problem niby rozwiązany, ale nie do końca mi się te rozwiązanie podoba.
Wolałbym móc wybrać co ma się wyświetlać, a najlepiej móc te kontakty scalić w 1 wpis ;)
Brak konta, to brak też synchronizacji itp.

Edytowane przez orte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 23.03.2018 o 08:50, lukikow napisał:

Ja rozwiązałem problem aplikacją kasującą dublujące się wpisy. Niestety nie miała ona opcji scalania kontaktów.

Po usunięciu dubli wszystko działa jak należy? Konto whatsapp nie dodaje się ponownie i nie podwaja kontaktów ?

z innej beczki, usunąłem(odinstalowałem) duo w pierwszym dniu użytkowania telefonu i tak dodaje mi się w ustawienia/konta konto tej zacnej aplikacji. Czasami konto sim ( po aktualizacji do PIe) konto jakdojade ( nie wiem po co) Czy ktoś wie jak wymusić na android one aby konta nie dodawały się automatycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2019 o 10:30, qchcik napisał:

Po usunięciu dubli wszystko działa jak należy? Konto whatsapp nie dodaje się ponownie i nie podwaja kontaktów ?

z innej beczki, usunąłem(odinstalowałem) duo w pierwszym dniu użytkowania telefonu i tak dodaje mi się w ustawienia/konta konto tej zacnej aplikacji. Czasami konto sim ( po aktualizacji do PIe) konto jakdojade ( nie wiem po co) Czy ktoś wie jak wymusić na android one aby konta nie dodawały się automatycznie ?

Konto i wpisy z whatsapp dodają sie ponownie po użyciu tej aplikacji niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Mam ciagle ten sam problem. Pomimo ustawienia wyswietlanie kontaktow tylko i wylacznie z konta, na drugi dzien albo po po restarcie tel dubluje kontakty. To jest tragedia. Dlaczego niema prostej opcji otwierasz ikone kontakty i od razu przed oczyma powinno byc domysle wyswietlanie kontaktow tel,konto,whats up czy cos tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...