Skocz do zawartości

MI5 vs ZTE Axon7


beriam

Rekomendowane odpowiedzi

ja zdaje sie wybioeralem miedzy op3 i axon 7 wybralem op3 tel ekstra ale ekran heh nie bede komentowal xD w kazdymr azie po przygodzie ejszcze z lg g5 skonczylem na redmi note 4 xD wiec mzoe od razu wez xiaomi! chociaz sam nie wiem ja chyba jednak szukalbym czegos jeszcze innego :P

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nezumi napisał:

NovaLuncher nie może być wyznacznikiem, możesz to zainstalować na każdym fonie... Wyświetlacz zostawię bez komentarza :D.

Wiem, wiem.

Sama nakładka działa hmm... "żwawo". 

Co do wyświetlacza, to co z nim jest nie tak, bo wychodzi na to, ze jestem nie do końca w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wersja Aksona to A2017G (z LTE B20) to nawet się nie zastanawiaj. Wiem co mówię, miałem Mi5 mam Axona. Jedyna wada Axona to niepodświetlane przyciski pod ekranem ale można się przyzwyczaić. Nakładka ZTE nic specjalnego, w MIUI więcej ustawień. Ale za to w Axonie masz B20, aktywny czytnik, 4GB RAM, 64GB pamięci wewn, nieco większa bateria, lepszy ekran (amoled, większa rozdzielczość) chociaż jak czytam wyżej nie wszyscy to lubią, głośniki stereo na froncie - dla mnie bardzo fajna sprawa.
Ja po kilku miesiącach z Axonem polubiłem go nawet. Jeżeli miałbym się zamienić na Xiaomi to na Mix2 najwyżej. Pewnie tak zrobię jak Mix stanieje bo............. bardzo tęsknię za MIUI. Podsumowując Axon bardzo OK, lepszy od Mi5 jak dla mnie pod prawie każdym względem, tylko ten brak MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek0768 napisał:

Jeżeli wersja Aksona to A2017G (z LTE B20) to nawet się nie zastanawiaj. Wiem co mówię, miałem Mi5 mam Axona. Jedyna wada Axona to niepodświetlane przyciski pod ekranem ale można się przyzwyczaić. Nakładka ZTE nic specjalnego, w MIUI więcej ustawień. Ale za to w Axonie masz B20, aktywny czytnik, 4GB RAM, 64GB pamięci wewn, nieco większa bateria, lepszy ekran (amoled, większa rozdzielczość) chociaż jak czytam wyżej nie wszyscy to lubią, głośniki stereo na froncie - dla mnie bardzo fajna sprawa.
Ja po kilku miesiącach z Axonem polubiłem go nawet. Jeżeli miałbym się zamienić na Xiaomi to na Mix2 najwyżej. Pewnie tak zrobię jak Mix stanieje bo............. bardzo tęsknię za MIUI. Podsumowując Axon bardzo OK, lepszy od Mi5 jak dla mnie pod prawie każdym względem, tylko ten brak MIUI.

Tak to wersja A2017G z Niemieckiego Amazonu.

Jak wspomniałem brak MIUI trochę przeraża, kwestia przyzwyczajenia :)

Trochę zabawy jest, aby słuchawka była zdatna do użytku , odblokować , TWRP itd.

Przy okazji, gdym się zdecydował, jakiej ochrony wyświetlacza używasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy

19 minut temu, tomek0768 napisał:

Folie 3mk, zwykła ale niedługo założę matową. Po co chcesz go odblokowyać? Wg mnie to już "nie te czasy". Ja nawet córki Zuka z2pro nie odblokowuję. Stock jest ok.

No chyba że jest MIUI na niego to wtedy warto.

 

Jak sadzę folia nie pokrywa całego wyświetlacza.

Zależy mi na YouTube Vanced, apka z marketu jest mega irytująca (reklamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...