Jump to content

Brak aplikacji motywy


addrian_s
 Share

Recommended Posts

Pytanie, w 8.3.15 "aplikacja" motywy została usunięta, przeniesiona/ ukryta gdzieś, czy po prostu jakoś nieświadomie się jej pozbyłem, bo nigdzie nie mogę odszukać.
Chodzi o ten "sklep", w którym można było pobierać i dostosowywać motywy.

Link to comment
Share on other sites

A sprawdź czy możesz wejść do niej przez ustawienia -> dzwonek, bo mieli coś zrobić z apką od motywów dwa tygodnie temu, zablokować, że niby chodzi o bezpieczeństwo użytkowników... Sam nie aktualizuję od kilku miesięcy, bo jak patrzę na changelogi, to nie widzę sensu, ale czasem czytam i ktoś w zeszłym tygodniu po kliknięciu w dzwonek w ustawieniach, wchodził do aplikacji motywów. Może teraz tak się tam dobiera do tego.

Link to comment
Share on other sites

Przez dzwonek nie mogę. W aplikacjach pokazuje, że "Motywy" są zainstalowane. W ustawieniach mam pozycje motywy, ale tam mogę tylko wybrać dany motyw. Nie mogę pobrać nowego, ani dostosować własnego.Próbowałem przez apke MIUI Forum coś pobrać, ale tam pokazuje błąd regionu.

Link to comment
Share on other sites

Na oficjalnym forum jest komunikat że tymczasowo motywy są niedostępne w EU w związku z jakimiś tam zmianami w prawie odnośnie przetwarzania danych osobistych. Ja zmieniłem region na Szwajcarię i motywy wróciły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...