Skocz do zawartości

Brak możliwości amazfit watch po aktualizacji


Rafał Gacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.03.2018 o 18:16, Rafał Gacek napisał:

Po ostatniej aktualizacji miui usunęła mi się aplikacja amazfit watch i w żaden sposób nie mogę jej zainstalować. Po próbie instalacji wyskakuje powiadomienie "aplikacja nie została zainstalowana".

Próbujesz zainstalować aplikację z pliku apk mirror czy z google play? Możesz jeszcze sprawdzić czy w zainstalowanych nie został żaden ślad po niej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz zainstalować aplikację z pliku apk mirror czy z google play? Możesz jeszcze sprawdzić czy w zainstalowanych nie został żaden ślad po niej.
 
Próbowałem z GP i z innych źródeł i nic z tego. Mógłbyś powiedzieć jak sprawdzić czy nie został po niej ślad? I gdzie go szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafał Gacek napisał:
Dnia 19.03.2018 o 10:34, Vergiliusz napisał:
 

Próbowałem z GP i z innych źródeł i nic z tego. Mógłbyś powiedzieć jak sprawdzić czy nie został po niej ślad? I gdzie go szukać?

A masz jakieś pozostałości po aplikacji jak wejdziesz w menadżer plików, wybierzesz pamięć wewnętrzną  i w głównym folderze nazwę amazfit? \\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam identyczną sytuację na Mi4. Po aktualizacji wywaliło aplikację Amazfit, a próby instalacji kończą się komunikatem "Aplikacja nie została zainstalowana". Próbowałem z różnymi wersjami GP, CN. Instalacja bezpośrednio ze sklepu Play również zakończona niepowodzeniem.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...