Skocz do zawartości

Premiera Global Dev 8.3.15 - można odblokowywać, brak błędu 86006


darvd29

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jeśli ktoś nie widział to niedawno wyszedł Global Dev dla Redmi 5 i Redmi 5 Plus, tak więc jeżeli macie oficjalny Global Stable to możecie przy pomocy aplikacji updater wgrać Global Dev i bezproblemowo odblokować bootloader (tzn. przypisać konto do telefonu w zakładce Mi Unlock, wcześniej wyskakiwał błąd 86006).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po pierwsze spróbować przez VPN
- jeśli to nie zadziała instalacja softu china developer i wtedy spróbować
- jeśli masz chińczyka z fakowym softem to metoda test test point tylko zostaje, a ona już była opisana na forum

Edytowane przez vinczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Global DEV 8.3.15  mając wcześniej wersję Global 9.2.13.0. Jestem mile zaskoczony choćby tym, że zrobiwszy uprzednio kopię danych i aplikacji w Chmurze Xiaomi (tak bardziej z ciekawości) przywróciłem wszystko z Chmury praktycznie jednym kliknięciem po pytaniu czy chcę przywrócić kopię z Chmury.

Powiązanie konta Xiaomi z urządzeniem odbyło się bezproblemowo już na wstępnym etapie konfiguracji nowego systemu, wcześniej jedynie musiałem skonfigurować WiFi. Wygląda więc na to, że Xiaomi wie, że do tego konta jest przypisane to urządzenie. Przypisanie urządzenia do konta Xiaomi, w ustawieniach, "Stan odblokowania Mi",  w "Dodaj konto i urządzenie" to już formalność, bez żadnych błędów. Tylko po co dwa razy to samo robić? Chyba, że to nie jest to samo.Teraz tylko na zgodę na odblokowanie bootloadera muszę czekać.

konto2.jpg

Sprawdzałem w Miflash Unlock. Czas do odblokowania biegnie od momentu dodania urządzenia i konta w opcjach programistycznych, tak więc czekam do 4.04.

Edytowane przez figurel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bartek1987 napisał:

Już jest wersja stabilna

Oj chyba nie. Niby pisze na stronie MIUI że to Version: 8.3.22 (MIUI9) - bez dopisku beta - ale po uaktualnieniu dalej figuruje w informacjach o telefonie MIUI9 Global 8.3.22 / Beta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, michal.smoderek napisał:

Hmmm. To już wyszło stabilne global v9.5? Macie jakiś link do romu?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

http://en.miui.com/download-340.html#502

 

Tu masz ROM-y, aktualizujesz przez aplikację "aktualizacji" z poziomu systemu -> [...] -> Update From zip file.

Nie można aktualizować "krzyżowo" tzn. Wersję China na Global i odwrotnie.

Więc jeżeli macie wersję Global - Stable, jak najbardziej możecie wgrać wersję Global - Developer.

Uwaga wgranie ROM-u kasuje dane! I oczywiście wszystko robicie na własną odpowiedzialność ;) .

Edytowane przez bayerman
Poprawa Linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bayerman napisał:

To wiemy, tylko, że tam nie ma Global Stable v 9.5 który to ROM poprzez OTA ma już zainstalowany kolega bartek1987.

 

Dnia 27.03.2018 o 18:14, bartek1987 napisał:

Tak.Global Stable OTA.Wersja MIUI 9.5 nadal android 7.1.2

 

Pochwal się Bartek zrzutem ekranu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...