Skocz do zawartości

Mi5s zepsuty czytnik, wysyłka do Chin.


mrshufflin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jakiś czas temu w moim telefonie zepsuł się całkowicie czytnik linii papilarnych, przestał reagować na jakiekolwiek przyłożenie palca. Nie mogę dodać nowego odcisku, mimo to home button działa. Skontaktowałem się w tej sprawie z micenter, tam dowiedziałem się że takiej naprawy nie przeprowadzają na gwarancji. Jako że telefon kupiłem w sklepie ibuygou.com, wraz z przedłużoną gwarancją na EU, skontaktowałem się z ich supportem. Tam po rozpoznaniu dostałem informację że powinienem wysłać telefon do Chin. W instrukcji wysyłki pisze żeby nie wysyłać telefonu za pośrednictwem kuriera, tylko paczką z trackingiem bądź EMS. Sprawdziłem cennik EMS na poczcie, niestety ceny zaczynają się od ~140zł, co jest prawie równowartością przedniego ekranu na aliexpress. Co do innej wysyłki mam wątpliwości czy jest to wystarczająco bezpieczne. Czy ktoś z was wysyłał może już swój telefon do serwisu w Chinach? Jakim sposobem najlepiej jest go wysłać? Czy w ogóle taka operacja jest warta świeczki, bo co jeśli po oględzinach odrzucą naprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ze licz sie z naliczeniem vatu przy odsylce z Chin w razie kontroli ( nie udowodnisz ze to tel z naprawy i ze go tam wyslales i beda traktowac go jako nowy ). A przedluzona gw EU nie od dzis wiadomo ze nie dziala zawsze ( stosowne info jest i nich na stronie ). Mozesz wyslac zwyklym poleconym ale odradzam bo paczka moze zaginac lub ktos ja zwinac, zostaje ems. Ja wysylalem na poczatku swojej dzialalnosci, czesc ginela czesc wracala nie naprawiona, czesc byla zrobiona. Tutaj nikt Ci nie doradzi w 100% bo ryzyko przy takim zakupie poza Polska i naprawach gw jest zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...