Jump to content

Brak dźwięku powiadomień niektórych aplikacji


kary71

Recommended Posts

Od kilku dni mam problem ponieważ nie działają powiadomienia dźwiękowe niektórych aplikacji np. Instagram, BlueMail, WhatsApp.

W ustawienia powiadomień tych aplikacji wszystko jest zaznaczone. Pojawiają się powiadomienia na paski i wibracje, brak jednak dźwięku. Inne aplikacje np sms czy Facebook sygnalizują normalnie. W czym może być problem?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też mam taki problem miui 9.2.3. Nie do końca rozumiem zamysł autora, który pozwala oddzielnie ustawić domyślny dźwięk powiadomień, a w ustawieniach komunikatora (w moim przypadku whatsapp) można skonfigurować niezależne ustawienia, które z resztą w ogóle nie działają. I tak kiedy ustawiam sobie wybrany dzwonek w whatsapp, a domyślny dźwięk powiadomień jest cichy, telefon w ogóle się nie odzywa. Dioda powiadomień nie zmienia koloru na zadany.

Co więcej miałam problem z dźwiękiem powiadomień przy budziku. Niezależnie czy powiadomienia były dozwolone czy nie, telefon wył, a dopiero potem uruchamiały się wibracje i spokojny, narastający dzwonek budzika.

Jaką masz ustawioną wartość jak na screenie?

Screenshot_2018-04-05-13-25-29-209_com.android.settings.png

Edited by Martu2
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...