Jump to content

R5+ 8.3.15 Developer ROM

vinczi
 Share

Recommended Posts

39 minut temu, Tyciorek napisał:

Bez problemu dodało konto bez żadnych vpnów, teraz tylko trzeba czekać... 15dni.

Z jakiej wersji uaktualniałeś? Ma to jakiekolwiek znaczenie gdy wgrywamy Developer ROM?

A mi odmówił instalacji teraz. Sprawdzałem w południe i wszystko szło pięknie ale się cofnąłem ze wzgłędu na czyszczenie danych. Przed chwilą zacząłem instalację z tego samego pliku a tu mi gada, że nie wolno instalować nieoficjalnych romów. Po angielsku skubany! Miał ktoś tak? Ciągnę rom od nowa i zobaczę...

15 godzin temu, Tomasz Petrycki napisał:

A mi odmówił instalacji teraz. Sprawdzałem w południe i wszystko szło pięknie ale się cofnąłem ze wzgłędu na czyszczenie danych. Przed chwilą zacząłem instalację z tego samego pliku a tu mi gada, że nie wolno instalować nieoficjalnych romów. Po angielsku skubany! Miał ktoś tak? Ciągnę rom od nowa i zobaczę...

Tak, trzeba ściągnąć zip od nowa, prawdopodobnie przy procesie "rozszyfrowania" zmieniają coś w pliku .zip i się przed tym nie zabezpieczyli... :/

Aktualizacja do Developki i czas go w końcu odblokować... 

Oczywiście trzeba teraz 360 h czekać.

Zezwolenie na odblokowywanie dla konta kończy mi się gdzieś 22-03.

Rozumiem, że powinienem wystąpić o nowe pozwolenie?

Kurde nie myślałem, że aż do 1,5 miesiąca potrwa wgranie MIIUI Polska... :/

Edited by bayerman
Dodatkowe informacje

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Rozumiem tworzenie tematów dla stable... Ale po cholere dla dev'a, który jest poruszany w dziale Aktualizacje?!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...