Jump to content

Każdorazowe otwieranie aplikacji Google przy odblokowywaniu ekranu

Padre Wu
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Mam telefon od jakiegoś tygodnia, wersja MIUI Global 9.2 | Stabilna. Co mnie najbardziej wkurza to, że od nowości przy każdym odblokowaniu ekranu uruchamia się aplikacja Google (no może nie przy każdym, ale za każdym razem kiedy ekran jest zablokowany dłużej nić minutę lub dwie). Bardzo negatywnie wpływa to na moje zadowolenie z telefonu. Szczególnie przeszkadza to np. kiedy słucham muzyki i chcę poszukać nowego utworu a po odblokowaniu ekranu zamiast odtwarzacza otwiera mi się aplikacja Google i muszę niepotrzebnie szukać mojego odtwarzacza. To samo pewnie będzie mi przeszkadzało przy nawigacjach i tym podobnych aplikacjach. Jak to wyłączyć? Próbowałem w ustawieniach telefonu, ustawieniach Google, Google Play, cofnąłem aplikację do starszej wersji i nic. Za każdym odpala się pieprzony Google.

Z góry dziękuję za radę i pozdrawiam!

Podłączę się pod temat bo mam podobny problem, czyli nawet jak telefon jest zablokowany to można wcisnąć home i odpali się pod blokadą Google Now. Mnie jednak interesuje inne rozwiązanie niż wyłączenie tego gestu. Chciałbym aby gest dłuższego przyciśnięcia zaczynał działać dopiero kiedy telefon jest zablokowany, a nie nawet przy blokadzie. Czy ktoś wpadł na takie rozwiązanie?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...