ZduneX25

MIUI 8.3.15

Recommended Posts

4 godziny temu, innyreader napisał:

Mam wrażenie, że coś z odblokowywaniem na Mi6 jest nie tak. Czytnik nie łapie tak dobrze jak na siódemce. Często mam tak, że muszę odblokować wzorem, bo po wyjęciu z kieszeni ilość prób była za dużo. Zabezpieczenie przed przypadkowym odblokowaniem w kieszeni włączone.

Tak jak pisał przedmówca, warto co jakiś okres usunąc stary odcisk placa i dodać go na nowo. Zdecydowanie to pomaga.

Gorzej jak po wipe dalej będzie mulil bo mój mi5 na Oreo nie muli a wipe nie robiłem(ale są pewne bugi)

• Like 1

21 godzin temu, slovick napisał:

Coś jest z tym romem. U mnie też na Redmi Note 4 android system 50%.. Za to aparat na duży plus.

Witam. A na jakim poziomie % mnie więcej powinien się kształtować android system?

Czy macie problem z dodaniem skrótu na pulpit np.sam dział aktualizacje miui? Na oreo się nie da. Chodzi o Tapatalk.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

7 minut temu, ro.ma2 napisał:

Ktos próbował dzisiejszej aktualizacji / 8.3.22/ - dla Mi note 2  jest znowu android 7.0 i przy próbie aktualizacji wysypuje sie /  może dlatego że zainstalowałem nowe TWRP przed wgraniem 8.0 przed tygodniem ?/

są obie wersje, na 7 i 8 - jak zmieniłeś na 8 wcześniej i teraz chcesz robić downgrade bazy do 7 to się nie dziw że się sypie

Dnia 22.03.2018 o 08:32, slovick napisał:

Coś jest z tym romem. U mnie też na Redmi Note 4 android system 50%.. Za to aparat na duży plus.

U mnie  Wipe Dalvik/Cache pomógł na duże zużycie baterii przez android system. Obecnie 17-18%.

Dnia 23.03.2018 o 06:40, pawellabedz napisał:

Bo wiara w to że aktualizacja zmieni bieda soczewki mnie zaskakuje

Aktualizacja może wnieść bardzo dużo ale widzę, że nie masz o tym zielonego pojęcia. Mógłbym zainstalować Google Camera, ale do tego trzeba robić Root'a co dla mnie mija się z celem :) Pamiętaj, że oprócz hardware masz coś takiego jak software ...

Guest
This topic is now closed to further replies.