ZduneX25

MIUI 8.3.15

Recommended Posts

W najnowszej wersji na Redmi 3 nie działa wyszukiwanie w ustawieniach. Po kliknięciu na wyszukiwarkę, zostajemy od razu wyrzucani do ekranu głównego.

Witam, nie działa na Mi4s lokalizacja w aplikacji pogody, nie ma w ogóle możliwości jej wyboru tam gdzie było wcześniej czyli na liście popularnych miast, w aktualizacji 8.3.8 już mi to przestało działać.

A te wszystkie "poprawki" dotyczą mi note 2 czy innych telefonów też? Czy dotyczy też to redmi note 3 pro (kenzo) ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

u mnie po tej aktualizacji twrp nie mam dostępu do /data - nie umie jej rozszyfrować - każe robić format, usb-otg też nie działa - nie mam jak wgrać nowego zip'a co z tym zrobić?
A zanim wgrałeś nowe TWRP to miałeś ustawioną jakaś blokadę ekranu w systemie (PIN, przesunięcie palcem).
Jak tak to uruchom do system usuń blokadę ekranu i dopiero do twrp

====
Send from Sagit by TapaTalk

5 godzin temu, Voltron napisał:

Czytałem że xiaomi porzuciło camera 2api dla snapow 835. Czy będzie to dla innych procesorów?

@Voltron Ale że niby co. Nie będą będą już robić poprawek aparatu np w Mi6? Jakoś nie chce mi się wierzyć. 

Ktoś z użytkowników Mi6 zauważył poprawę aparatu?

Witajcie a skąd ściągnąć wersje 8.3.15 z androidem 7,proszę o jakiś link,bo zaczyna mnie wnerwiac beta androida 8 zainstaluje dopiero jak zacznie to hulać lepiej

Edited by Cinimini

Ktoś już jest w stanie coś napisać jak działa Mi Note 2 na Oreo? Te same błędy co na innych modelach?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

@Karls Żaden producent nie wypuszcza 1 softu dla kilku modeli, nawet jeżeli SoC i budowa jest zbliżona, jedynym wyjątkiem chyba był Mi3/Mi4. Optymalizacja Oreo nie leży po stronie Xiaomi.eu, baa, nie jest ich problemem, wypuszczanie softów z alfy/bety przez Xiaomi.eu ma być "ciekawostką" dla osób, które chcą się pobawić, a że ludzie się rzucają na nowe androidy jak pies na kość, to już nie wina Xiaomi.eu... Przeżyłem już chyba ze 4-5 upgrade'ów andka w MIUI i dobrze wiem, że to NIC nie zmienia w samym MIUI i po cichu liczę na to, że albo ktoś mnie chociaż raz posłucha i mając 0 wiedzę na temat flashowania/stawiania fona od 0 etc. nie będzie się pchać w niestabilne 8.0, albo przejedzie się na tyle mocno na tym, że pomyśli 4x zanim zrobi to ponownie... Marzenie ściętej głowy... Co upgrade na forum dzieje się to samo, pojawia się aktu, wszyscy lecą na złamanie karku, aby tylko zobaczyć "Android x.x" w informacjach o telefonie w ustawieniach, a potem są wylewane hektolitry szamba z powodu własnej głupoty... Nie bez znaczenia wypuszczane są softy na 7.0 i 8.0 jednocześnie...

• Like 5

Ja tam siedzę na tym samym sofcie od lutego ;). Także na nic nie lecę na złamanie karku.

Cześć wszystkim.

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji przywróciłem ustawienia fabryczne.

Wszystko pięknie tylko jak teraz ustawić dźwięk przychodzącego sms ?

Kiedyś robiło się to z poziomu ustawienia -> dźwięki.

Teraz jak tam wejdę i wybiorę dźwięk sms to przełącza mnie do możliwości wybrania motywu.

Nie mam opcji aby wskazać plik mp3 czy cokolwiek.

Ktoś coś podpowie ?

Aż głupio pytać o coś takiego ale na prawdę szukałem i nie widzę możliwości.

Z góry dzięki.

Edited by zmylna

@zmylna od jakiegoś czasu dzwonki zmienia się przez motywy w dolnym pasku buźka i tam masz dzwonki.

Edited by graark

3 minuty temu, graark napisał:

@zmylna od jakiegoś czasu dzwonki zmienia się przez motywy.

Dzięki za odpowiedź graark.

Faktem jest, że od kilku lat nie ruszałem dzwonka i widzę, że jest inaczej ale...

W momencie kiedy wejdziesz w motywy, a potem dźwięki to możesz ustawić ale alarm, dzwonek, powiadomienia. Opcji sms nie ma.

Spróbuj ;)

3 minuty temu, graark napisał:

@zmylna Powiadomienia odpowiadają też chyba za sms ;-)

A nie :)

Od kiedy pamiętam podział był dzwonek, powiadomienia sms, powiadomienia.

Wejdź w opcje -> dźwięki i wibracje

1 godzinę temu, zmylna napisał:

A nie :)

Od kiedy pamiętam podział był dzwonek, powiadomienia sms, powiadomienia.

Wejdź w opcje -> dźwięki i wibracje

Yyy... właściwie u mnie dalej tak mogę zmieniać dzwonki, przed chwilą sprawdziłem

1 minutę temu, graark napisał:

Yyy... właściwie u mnie dalej tak mogę zmieniać dzwonki, przed chwilą sprawdziłem

Cholera, jak ja tapne na "Otrzymano sms" w dźwiękach to przekierowuje mnie do wyboru motywu jako takiego. Bez możliwości wybrania dźwięku.

Witam. Posiadam MI6 i miałem wersje global 9.2.30 OCAMIEK. Dzisiaj postanowiłem zainstalować miuipolska i po całej instalacji mam zablokowany telefon. Wyświetla się komunikat "Urządzenie jest zablokowane", po kliknięciu w aktywuj urządzenie, dalej wpisuje hasło i wyskakuje komunikat "Nie udało się zweryfikować ID konta Xiaomi. Nie można połączyć z siecią." mimo tego, iż telefon połączony jest z wifi i mam włożoną kartę SIM. Co jest nie tak? ponieważ w żaden sposób nie mogę korzystać z telefonu. Proszę o pomoc.

42 minuty temu, wandyna napisał:

Tak

Spróbuj ponownie skonfigurować fon (zrób po prostu wipe)

potwierdzam wywalenie bledu w ustawieniach gdy chcemy cos wyszukac ale zauwazylem ze dopiero go wywala po usunieciu aplikacji internet a wczeniej jak ja usuwalem to tak sie nie dzialo

Denerwujące tę aktualizację ostatnio, wszystko psują

Dot. Mi Note 3. Brak półprzezroczystego tła w folderach na pulpitach. W połączeniu z jasną tapetą i białą czcionką daje raczej słaby efekt. Od czasu jak zmienili znowu dźwięki systemowe, nie można zmienić dźwięku dostarczenia wiadomości i przypisany jest dźwięk ogólnych powiadomień :/ Głośnik rozmów ma mniejszy poziom głośności, od 2-3 akt. nie dziala popup w przeglądarce, na YT np. Ech wracam na poprzedni w pełni działający rom

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pomimo wyłączenia w ustawieniach dźwięku ładowania podczas podłączenia i odłączenia ładowarki dźwięk wciąż jest odtwarzany. 

Może ktoś to sprawdzić u siebie i potwierdzić, czy to błąd tego systemu, czy po prostu u mnie coś jest nie tak? Telefon Mi6.

Błąd w systemie, na MI Note 2 z Oreo mam to samo.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Było namieszane na Mi5. W tamtym tygodniu w dziale pobierz miui było oreo. Na dedyk były dwie wersje 8 i 7.

Tyle. Teraz Ci co pobrali z tamtego tygodnia maja lipę. Mam i ja.

Wysłane z Mi5

53 minuty temu, JacekBB napisał:

Było namieszane na Mi5. W tamtym tygodniu w dziale pobierz miui było oreo. Na dedyk były dwie wersje 8 i 7.

Tyle.

Teraz Ci co pobrali z tamtego tygodnia maja lipę. Mam i ja.

Wysłane z Mi5

Dlaczego lipę? Zainstalowałeś 7.0 na 8.0?

8.0 ma być za tydzień więc długo czekać nie trzeba, a chyba dostaniemy również te poprawki do aparatu itp na 8.0. 

Witanko,

czy działa wam na najnowszym wydaniu 7.0 na Mi5 aplikacja "aktualizacja" mi cały czas wywala a z niej łatwo się przechodzi np. do recovery.

Dzięki za info :)

3 minuty temu, tomekmarki napisał:

Witanko,

czy działa wam na najnowszym wydaniu 7.0 na Mi5 aplikacja "aktualizacja" mi cały czas wywala a z niej łatwo się przechodzi np. do recovery.

Dzięki za info :)

Mi wywalało na poprzednim wydaniu jak klikałem sprawdź dostępność aplikacji. Na tej jest już ok.

Guest
This topic is now closed to further replies.