Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Mix 2 w dobrej cenie. Wysyłka z EU + 2 lata gwarancji (przedsprzedaż)


Xiaomi_Lover

Rekomendowane odpowiedzi

2018311154111618.jpg

iBuygou rzuciło Xiaomi Mi Mix 2 w konfiguracji 6 GB RAM 64 GB ROM za około 1526 zł. Towar zostanie wysłany z magazynu w Europie, więc o VAT nie trzeba się martwić. Plus, dostajemy dwuletnią gwarancję realizowaną przez serwis w Polsce. Kupon zniżkowy oraz szczegóły znajdziecie tutaj.

Na koniec jeszcze ważna uwaga. Telefon jest sprzedawany w "przedsprzedaży", co oznacza, że iBuygou nie ma towaru fizycznie w magazynie i czekają na kolejną dostawę. Telefon zostanie wysłany w terminie 10 do 15 dni po uzupełnieniu zapasów przez sklep. Zdecydowanie nie jest to deal dla osób, które potrzebują nowy fon "na jutro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie w PL a w EU, a w wiekszosci przypadkow w CN bo MICenter nie ma wiekszosci czesci, wiec tez warto zastrzec takie info tutaj.

@up

Nie warto bo zamrozisz gotowke a i tak nie dostaniesz fona i bedziesz musial spory otwierac poprzez PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zamówione, skorzystałem z kuponów z forum, zamieszczonych powyżej, za 440 dolców to chyba najlepsza oferta jak do tej pory. Przerabiałem już wiele modeli Xiaomi, żaden sie nie psuł, wiec mam nadzieje, że z gwarancji nie trzeba bedzie korzystać...

 

jak to i tak nie dostane fona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...