Skocz do zawartości

Instalacja global na zablokowany bootloader


michal.smoderek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam Redmi 5 plus w wersji Global. Metodą testpoint wgrałem Chiński dev aby umożliwić odblokowanie bootloadera. Teraz oczywiście trzeba czekać 360 h na odblokowanie. Czy jest możliwość wgrać Global rom na ten chiński dev przed odblokowaniem bootloadera czy muszę siedzieć na chińskim aż do momentu odblokowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam Redmi 5 plus w wersji Global. Metodą testpoint wgrałem Chiński dev aby umożliwić odblokowanie bootloadera. Teraz oczywiście trzeba czekać 360 h na odblokowanie. Czy jest możliwość wgrać Global rom na ten chiński dev przed odblokowaniem bootloadera czy muszę siedzieć na chińskim aż do momentu odblokowania?
Temat wałkowany już tysiące razy. Czekasz na pozwolenie odblokowania bootloadera, odblokowujesz bootloadera, instalujesz globalną wersję softu!

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem że temat wałkowany. Ale gdzieś czytałem, że Xiaomi blokuje możliwość instalacji global przy zablokowanym BL w telefonach na rynek chiński. Myślałem, że skoro mam wersję Global to będę mogł normalnie wrzucić Global rom nawet na zablokowanym BL

 

Czekać 15 dni na odblokowanie będąc na sofcie chińskim to delikatna przesada

Edytowane przez michal.smoderek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia Thu Mar 15 2018 o 08:26, michal.smoderek napisał:

Dobra wiem że temat wałkowany. Ale gdzieś czytałem, że Xiaomi blokuje możliwość instalacji global przy zablokowanym BL w telefonach na rynek chiński. Myślałem, że skoro mam wersję Global to będę mogł normalnie wrzucić Global rom nawet na zablokowanym BL

 

Czekać 15 dni na odblokowanie będąc na sofcie chińskim to delikatna przesada

Tylko deep flashing specjalnie zrobionym kablem

Edytowane przez JakeCherry97
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...