sarcics

Xiaomi Mi Band

Recommended Posts

Krótki komentarz do tej skórzanego paska z Gearbest, czarna farna jest bardzo nietrwała, wczoraj pracowałem na działce w rękawiczkach i mam starte brzegi

Lenovo S650 Miui v6 5.8.6 PL

9d7aa5686c650a66bd461bd6c4949c86.jpg

Edited by Gawronnek

Pewnie coś jak ramka w Mi4. No ale tego się nie oszuka. Dobrze, że w razie gdyby można łatwo pomalować.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

A czym usunąć tą farbę?

Lenovo S650 Miui v6 5.8.6 PL

Zmywacz do paznokci. Jak nie da rady to drobnym papierem ściernym

Mam opaske prawie 2 miesiące, więc krótka recenzja.

(...)

- możliwe, że niedługo zakupie coś z pulsometrem i wyświetlaniem godziny.

Jedna z lepszych recenzji, jakie czytałem... :roll:

• Like 2

można w aplikacji mifit modyfikować wibracje dla alarmu? Bo włącza mi się alarm 5 razy zawibruje i po 10 minutach znowu. Nie można ustawić np 30 wibracji?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Wczoraj moja opaska przestała zliczać kroki. Podłączyłem do ładowarki gdy miała ok 3% i ~5500 kroków. Po odłączeniu od ładowarki pokazuje to co na obrazkach czyli ok 13tys kroków (bzdura). Ma ktoś pomysł co się stało? Powiadomienia na sms i rozmowy działają. Resetowalem już aplikację (mam oficjalną z Google Play). Popsuła się? d343d0e8d556cf4b9892a0177567fd62.jpg

14783e525ba012b55a3628cde5c79e02.jpg

Wysłane z Note 3 ° Tapatalk

Edited by Salem

Mi też raz zdarzyło się coś takiego ze przestała liczyć. Podłączyłem do usb nie pomogło. Odparowalem i sparowalem ponownie i liczy

Wysłane z mojego V819_3G przy użyciu Tapatalka

Też tak miałem, odinstalowałem aplikacje, wywaliłem wszystko z pamięci telefonu związane z MiBandem i zaczęło działać, ok. czerwca to było, od tego momentu brak problemów.

Ponowne parowanie wykonałem już wcześniej - nie pomogło. Aplikacje tez instalowałem od nowa z czyszczeniem pamięci cache całego telefonu i też nie pomogło..

Gdzieś czytałem o włożeniu do zamrażarki na jakiś czas

Jest jakaś możliwość modyfikacji funkcji inteligentnego budzenia, bo standardowe ustawienia, wraz z wibracjami nie dają rady w tej kwestii :D

Opaskę mam ok msc

Wszystko super działa, oprócz inteligentnego budzenia

Jedynie pasek sobie zmieniłem, bo czarny szybko się brudzi.

Kupiłem sobie zieloną opaskę z ali za mniej niż 4 zł i jest bardzo dobrze wykonana, oryginalna kosztuje ok 20 zł :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Używam od początku, u mnie budzenie ZAWSZE działało.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edited by kulig007

Gdzieś czytałem o włożeniu do zamrażarki na jakiś czas

Na jaki czas? Kwestia czy to godzina czy cała noc?

kulig007 a masz zainteresowana oryginalna apke?

Tak używam oryginalnej apki, ale mam starszą wersję (zmodyfikowana) z forum en.miui.com

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Ja też używam mi band notify i wreszcie można tam ustawić typ wibracji, a nawet stworzyć swój :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edit:

Wie ktoś może dlatego jak spolszczę system, aplikacja mi band pokazuje same zera w statystyce snu i ruchu, na angielskim było wszystko ok, ale dzisiaj znowu chciałem spolszczyć język i jest ten problem

Korzystam z najnowszej wersji oprogramowania Meizu M2 Note 4.5.3A i tam nie ma języka polskiego

Mam nadzieję że ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Edited by danio_96

Opaska naprawiona!

Trzeba było sparować ją z iPhone, wyskoczyła możliwość update firmaware, po tej operacji znowu podłączenie do androida i o dziwo można było zrobić kolejny update. Aktualnie soft 1.0.10.11 na opasce działa poprawnie :)

Przymierzam się do kupna Mibanda. Mam Mi2s z androidem 4.4.4. Z tego co czytałem to nie będzie problemu z działaniem ale warto dopytać, czy nie będzie żadnych problemów, lub coś?

Hej,

od 2 dni jestem posiadaczką Mi Banda, ale niestety nie działa tak jak powinien- w obu zakładkach jest inna liczba kroków (która dodatkowo jest sporo mniejsza niż w Google Fit), nie wykrywa w ogóle snu.

Zamawiałam na aliexpress od sprzedawcy z dobrym feedbackiem. Najpierw napisałam do niego co może być przyczyną i stwierdził, że mam zaktualizować Mi Banda do najnowszego firmware: 5.15.8.21. Obecnie Band posiada soft 5.15.7.29 i po parowaniu z Mi Fit (standardową wersją z Google Play) nie wyskakują żadne nowe aktualizacje.

Poszperałam w google i okazało się, że od jakiejś tam wersji występują takie problemy i najlepiej zrobić downgrade. Chciałam zrobić wg tej instrukcji: http://en.miui.com/thread-97496-1-1.html, ale po istalacji moda Mi Band nie chce się sparować (edit: nie chce parować się z modem, ze standardową aplikacją się łączy). Próbowałam milion razy, ale nic z tego :(

Będę wdzięczna za pomoc.

Mam s4 z androidem 5.0.1.

Edited by Kesi

Standardowo świecą się na biało, ale widziałam raz jak obudziłam się w nocy, że zaświeciły się na niebiesko. Notyfikacji i innych kolorów jeszcze nie testowałam, chcę żeby zaczął działać :P

Standardowo świecą się na biało, ale widziałam raz jak obudziłam się w nocy, że zaświeciły się na niebiesko. Notyfikacji i innych kolorów jeszcze nie testowałam, chcę żeby zaczął działać

A masz w ogóle możliwość zmiany koloru diody?

A masz w ogóle możliwość zmiany koloru diody?

Z tego co widzę to z poziomu tej aplikacji nie mam. Mam cos takiego w ustawieniach jedynie:

wvx26btacw00_t.jpg

Z tego co widzę to z poziomu tej aplikacji nie mam. Mam cos takiego w ustawieniach jedynie:

wvx26btacw00_t.jpg

To chyba masz tylko biały kolor diody. Widzę że powoli wszyscy takie opaski dostają. W sumie nie wiem czy to wina urządzenia czy firmwear bo opaski od 5.15.8.21 świecą tylko na biało a w mificie nie ma w ogóle funkcji zmiany koloru diody.

Guest
This topic is now closed to further replies.