Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z wcześniejszych postów wnioskuję, że ibuygou jest sprawdzone? Ile trwa mniej więcej przesyłka. Wychodzi najtaniej ze wszystkich ofert które widziałem odnośnie 1S

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-1s-smart-fitness-ip67-tracker--heart-rate-monitor-7166.html

Z kodem MIBAND1S7166 ważnym do 19 listopada jest za 22$, tylko ktoś wie, ile sobie życzą standardowo za przesyłkę?

Edytowane przez Bardys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyłeś? Ich polecany Dhl 17$, najtańsza opcja 8$.

edit:A czekaj, niektóre z ich produktów są  Europie, a niektóre w Chinach, z opcja EU Warehouse mialeś na myśli, że będzie za darmo? Niestety dla tego 1S nie można wybrać, więc pewnie tylko w Chinach siedzi :/

Edytowane przez Bardys
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyłeś? Ich polecany Dhl 17$, najtańsza opcja 8$.

edit:A czekaj, niektóre z ich produktów są  Europie, a niektóre w Chinach, z opcja EU Warehouse mialeś na myśli, że będzie za darmo? Niestety dla tego 1S nie można wybrać, więc pewnie tylko w Chinach siedzi :/

Od premiery 11.11. do Europy żaden Miband 1s chyba jeszcze nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xiaomiforsale jest taka notka przy 1S

Goods in China is usually delivered within 7 days to warehouses in Europe which will distribute it to customers.

Pewnie z ibuygou będzie podobnie, daruję sobie tą zniżkę 3.99, jak niedługą będą bez problemu z europy, bez kosztu przesyłki i ewentualnych problemów. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17 listopada 2015 07:16:16, maur26 napisał:

Ja posiadam Miband z Androidem. Gdy miałem problem sparowałem na chwilę z Iphonem - pomogło.

Może odwrotnie też pomoże. Warto spróbować.

Nic nie zrobiłem. Po 2 dniach opaska znowu zaczęła monitorować sen. Ot, złośliwość rzeczy martwych.

Anyway, i tak czekam już na paczkę z 1S :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co mają problemy typu nie można się połączyć z mibandemi, nie mierzy kroków, nie wibruje. Wiem że to zabrzmi głupio ale wsadzenie mibanda do lodówki na noc, a następnie samoistne osiąganie temperatury pokojowej jakimś dziwnym trafem pomaga na takie dolegliwości. Dwa mibandy po takim zabiegu zaczely u mnie działać bez problemów.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem posiadaczem opaski MiBand od 4 miesięcy. Od jakiegoś miesiąca zauważyłem, że opaska po osiągnięciu 70% naładowania przestaje się łączyć z telefonem oraz diody nie świecą się po ruchu ręki. Wygląda na to, jakby albo się uśpiła, albo rozładowała w mgnieniu oka. Wszystko wcześniej działało poprawnie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? A jeśli tak, to czy udało się go jakoś sprawnie rozwiązać? Dodam, że MiFit mam na Xiaomi Redmi 2, więc nie sądzę, aby były problemy z kompatybilnością.

Dzięki!

Edytowane przez Piechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli lokalizację w telefonie (GPS). To dziwne, ale 2 opaski nie chciały się sparować dopóki nie włączyłem owej funkcji. Wcześniej wyszukiwanie trwało kilkadziesiąt sekund po czym kończyło się niepowodzeniem. Jak włączyłem lokalizację, pomieliło trochę, znalazło opaskę i sparowało bez problemu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. od Xiaomi note 4g mam ładowarkę 2A. Matka rozładowała swój telefon do zera i na jej oryginalnej ładowarce 0,7A nie chciał wstać, podpiąłem swoją i ruszył. Nie wiem czy to pomoże, no ale nic do stracenia nie masz... Ewentualnie jak ktoś ma jakiś lepszy pomysł to niech pisze.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiBandy mają akumulatory, które jednak w zupełności wystarczają. Wiele osób nie przestrzega a nawet i szkodzi takim akumulatorom, warto przypomnieć sobie zasady dotyczące li-ion: http://www.fotopolis.pl/n/19287/jak-dbac-o-akumulatory-litowo-jonowe-w-aparatach-fakty/

Twoja sytuacja @kempes221z akumulatorem pasuje mi do tego:
"Takie całkowite rozładowanie, do zera, jest niezwykle szkodliwe dla ogniw Li-ion - dlatego właśnie akumulatorki bardzo długo nieużywane mogą już nigdy nie zadziałać."
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...