Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś mi band notify v2, bo mam wrażenie jakby się gryzło z mifit. Rano opaska się rozlaczyla i nie chciała się połączyć z mifit, a z notify v2 była cały czas połączona. Dostałem komunikat że w pobliżu jest za dużo opasek.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli nie znajdziesz innego rozwiązania to możesz użyć aplikacji Lama, a w niej ustawić że w określonym czasie / po określonej czynności / gdy apka X jest włączona itp. ma się włączyć lub wyłączyć bluetooth. Apka zrobi to automatycznie za Ciebie i jeśli ręczne wyłączenie i włączenie BT załatwia problem synchronizacji to nie powinieneś już mieć z tym kłopotów.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Crayou napisał:

Panowie jak zmusić Meizu M1 Note do odblokowywania go opaską Mi Band? Nie mam opcji Smart Lock - występuje ona tylko w MIUI? Wczoraj wrzuciłem Androida 5.1 i nie mogę tego ogarnąć...

A w administratorach urządzenia włączone Google? Po tym Smart Lock musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2015, 08:03:13, piotr469 napisał:

@up

Jeśli nie znajdziesz innego rozwiązania to możesz użyć aplikacji Lama, a w niej ustawić że w określonym czasie / po określonej czynności / gdy apka X jest włączona itp. ma się włączyć lub wyłączyć bluetooth. Apka zrobi to automatycznie za Ciebie i jeśli ręczne wyłączenie i włączenie BT załatwia problem synchronizacji to nie powinieneś już mieć z tym kłopotów.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

 

 

Już wszystko pięknie działa, przy wlaczeniu apki synchronizuje prawidlowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie oto nowa wersja MiBand'a 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-smart-fitness-ip67-trackerphotoesthetic-edition-7166.html

Niestety dodano tylko pulsometr, a diody świecą tylko na biało

Cena też lekko odstrasza. 

Yyy? 15 dolców to tylko przeliczenie z rmb. Za tyle nie ma szans kupić. 25 od ibuygou to normalne.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ten pulsometr działa?

Kupiłem opaskę na przedramię, do mierzenia pulsu i ona musi być odciśnięta do ręki na solidnych gumach, a co taka luźna, na nadgarstku da radę pomierzyć....

Jak się ją dobrze dociśnie, to pasek długo nie wytrzyma.

Tak samo jak S5 mierzył puls. Z tyłu telefonu dioda. Dioda podswietla miejsce a drugi sensor mierzy różnice w przepuszczalności światła spowodowaną przez płynącą krew. I masz puls.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie oto nowa wersja MiBand'a https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-smart-fitness-ip67-trackerphotoesthetic-edition-7166.html

Niestety dodano tylko pulsometr, a diody świecą tylko na biało

Cena też lekko odstrasza. 

Yyy? 15 dolców to tylko przeliczenie z rmb. Za tyle nie ma szans kupić. 25 od ibuygou to normalne.

Wysłano z MI Note

Na Gearbest 10,79 z białymi diodami, 14,79 z kolorowymi, więc jednak można poniżej 15$

Lenovo S650 Miui v7 5.11.5 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Miband-1S-Pulse-Heart-Rate-Monitor-IP67-Bluetooth-4-0-Smartband-Fitness-Tracker-for-Android---iOS-Phones---Black-357888.html

Na geekbuying jest tańszy 25$. Ja poczekam aż stanie je bo nie ma sensu przepłacać

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmusić Meizu M1 Note do odblokowywania go opaską Mi Band? Nie mam opcji Smart Lock - występuje ona tylko w MIUI? Wczoraj wrzuciłem Androida 5.1 i nie mogę tego ogarnąć...

I jak znalazłeś rozwiązanie problemu?

Mam to samo, tyle że na m2 note :D

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zmusić Meizu M1 Note do odblokowywania go opaską Mi Band? Nie mam opcji Smart Lock - występuje ona tylko w MIUI? Wczoraj wrzuciłem Androida 5.1 i nie mogę tego ogarnąć...

I jak znalazłeś rozwiązanie problemu?

Mam to samo, tyle że na m2 note :D

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu więcej nie pomogę, miałem tak kiedyś na CM, gdzie smartlock był fabrycznie właśnie wyłączony w agentach i nie działały te opcje, zawsze pomagało zaznaczenie. Można jeszcze gdzieś szukać podobnej opcji, ew. instalacji jakiejś aplikacji od google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...