Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie, co może być przyczyną dość szybkiego pożerania baterii przez opaskę? Pierwsze ładowanie -opaska trzymała aż 40 dni, lecz po następnym ładowaniu trzymała 8 dni. Kolejne podobnie, czyli jakieś 5-8 dni.

Czy może to być wina ładowania opaski przez ładowarkę sieciową (240 V) zamiast przez USB z kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wspominał, że u niego to był objaw 'umierania' opaski. Z każdym ładowaniem było coraz gorzej, aż w końcu padła. A ładowanie sieciowe nie ma nic do rzeczy. Ja zawsze ładuje sieciową, ale kontroluje poziom rozładowania Mi Banda. Ładuje zawsze, gdy mam +/- 15%

Mi4/Tapatalk/sMIUI+custom Kernel

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po takim czymś padła. Kupowałem u Banggood.com i po wysłaniu im filmiku od razu zwrócili kasę na paypal :D

3 godziny temu, fake4r napisał:

Ktoś wie co to są sterowce? ;)

47d9870e3c8fb1a6c8ebf9530e14ed7d.jpg

W oryginale "zeppelins", sprawdziłem, prawdopodobnie litewskie "cepeliny", czyli polskie "kartacze": https://pl.wikipedia.org/wiki/Kartacz_(potrawa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od dzisiaj mam MiBanda ale już mam problemy.

Sparował się dobrze, używam aplikacji oficjalnej z Play Store, włączyłem powiadomienia z połączeń (raz działa, innym razem nie), z aplikacji (Gmail, przychodzi nowa poczta - nie działają wibracje). Bardzo często jest tak, że jak wchodzę do apki, to pokazuje, ze synchronizuje i zaraz wywala błąd synchronizacji na czerwono "Nie udało się zsynchronizować"... Dosłownie teraz włączyłem z ciekawości i pokazuje na czerwono "Błąd połączenia". Rozłącza się też dość często. Próbowałem unpair i znowu pair, restartowanie telefonu, opaska jest naładowana (ponad 50%), restartowanie bluetootha, opaska jest blisko telefony. Zrobiłem wszystko z tych podstawowych rzeczy, które sugeruje aplikacja.

Pomocy! :(

Edit: Aha, być może ważna rzecz: MiFit jest zabezpieczona kłódką przed killem, włączona na autostart i ma przyznane wszelkie uprawnienia.

Edytowane przez kriegaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, squirrelkuss napisał:

To jeszcze napisz czy to oryginał? :-)

To już moje któreś urządzenie od Xiaomi, myślę, że poznałbym podróbę. Ale mimo to, sprawdziłem dokładnie, porównałem ze zdjęciami podróbek i oryginałów w sieci. Wszystko wskazuje na to, że to oryginał. Pudełko, samo urządzenie, pasek. 

Edytowane przez kriegaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gearbest pojawiło się coś co nazywa się Mi band 2

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_259237.html

Wg opisu różni się opaską. Poprzednia wersja była z gumy a nowa jest z TPSIV.

Ponadto samo urządzenie w nowej wersji posiada elementy z magnezu.

A z czego jest stary Mi band? Alu?

Coś mi się wydaje że ktoś robi sztuczny szum.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gearbest pojawiło się coś co nazywa się Mi band 2

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_259237.html

Wg opisu różni się opaską. Poprzednia wersja była z gumy a nowa jest z TPSIV.

Ponadto samo urządzenie w nowej wersji posiada elementy z magnezu.

A z czego jest stary Mi band? Alu?

Coś mi się wydaje że ktoś robi sztuczny szum.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Właśnie miałem pytać o to ogłoszenie. Co to jest te TPSIV? Jest dużo tańsza niż zwykła czarna opaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Właśnie miałem pytać o to ogłoszenie. Co to jest te TPSIV? Jest dużo tańsza niż zwykła czarna opaska.

android.com.pl/news/50427-premiera-ulepszonej-wersji-opaski-xiaomi-mi-band-juz-w-przyszlym-tygodniu/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Mi Band do mojego Andka Huawei Y5. Tyle, że nie mam Bluetooth w wersji 4.0LE a po prostu "4.0". czy urządzenie będzie kompatybilne? A jezeli tak, to jak to masie do baterii? To prawda, że telefon szybko pada, jeśli w takim wypadku nie ma Bluetooth 4.0LE?

Ściągnij sobie aplikację Bluetooth Low Energy Checker da Ci odpowiedź

Lenovo S650 Miui v7 5.10.29 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...