Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Masz w ogóle zaznaczoną tą opcję w Mi Fit?! e8320538db05a92f6f6ec06b9e1be719.jpg

A co do wibracji. Ich wcale nie musisz czuć. Są delikatne, żeby właśnie lekko Cię wybudzić. Potem o danej godzinie wibruje z pełną mocą

Mi4/Tapatalk/sMIUI+Moshi Kernel

Oczywiście że mam, jednak nic to nie daje. Nawet jak mi band leży na biurku i ustawię alarm to nie wibruje tak jak piszecie tylko od razu pełną mocą. 95081ce0bd746e28c8c35fb8497c4cdc.jpg

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy chyba na jaki rynek jest dany egzemplarz. Dostałem zafoliowaną 45mAh kolorowe diody, oznaczenie XMSH01HM, to samo oznaczenie mam na innej z 41mAh. Białe diody mają XMSH03HM

I wszystkie te opaski są oryginalne?

 

Czy tak samo, jak w przypadku telefonów Xiaomi, można sprawdzić oryginalność smartbandów Xiaomi za pomocą 20-cyfrowego kodu?

Gdzie najlepiej kupić oryginalną opaskę Mi Band z kolorowymi diodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki nie łączą się chyba z mi fit. Z resztą nie ma podróbek tak jak telefonów z tego co wiem, jedynie całkiem inne np dayday.

Kodu na sprawdzenie jak w telefonach też nie ma.

U mnie wczoraj bateria wskazywała dość długo 44% i potem spadło do 33% i tak pokazuje do dziś. Jakaś zwiecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem coś mu się zawiesi i kilkanaście razy próbuję i nic. Dopiero wejście w apkę mifit bądź tools i "odświeżenie" połączenia tak jakby "naprawia" to i od razu za pierwszym razem już pokazuje mi dzienny status kroków bo podniesieniu ręki.

Zauważyłem że dzieje się tak po otrzymaniu powiadomienia, nie pokazuje wtedy statusu kroków. Tak jak pisałem jeśli wejdę w apkę i nacisnę odświeżanie to już za pierwszym razem działa. Wygląda na to że mi band tools robi jakiegoś buga i blokuje powiadomienia kroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie mibanda. Znajomy który posiada to cacko narzeka, że opaska nie monitoruje mu snu i ma problemy z śledzeniem aktywności.

Może ktoś mi napisać co może być przyczyną tych "usterek"? Możliwe że to wada fabryczna?

Osobiście też jestem zainteresowany tą opaska ale martwią mnie wpisy użytkowników narzekajacych na częste wypadanie samego urządzenia z opaski :/ więc chciałbym się upewnić czy faktycznie urządzenie samoistnie wypada np. przy intensywnym biegu czy trzeba gdzieś uderzyć bądź zachaczyc ręką? Wspomniany wcześniej znajomy twierdzi że urządzenie siedzi stabilnie w opasce i nie wypada przy energicznych ruchach ręki, ale ja wolę się upewnić jak u innych to wygląda. Szkoda by było zgubić opaskę po pierwszym dniu użytkowania :/

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego weekendu :D

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie bardzo dobrze siedzi w opasce. Jak dostałem to miałem problem żeby włożyć a co dopiero żeby wypadło.

Mam w rodzinie 5 mibandów i każdy działa perfekcyjnie. W każdym bateria trzyma około miesiąca, każdy poprawnie zlicza kroki, monitoruje sen i powiadamia (to ostatnie zależy od urządzenia z którym parujesz opaskę)

SG3 LTE & Tapatalk 5.2.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie mibanda. Znajomy który posiada to cacko narzeka, że opaska nie monitoruje mu snu i ma problemy z śledzeniem aktywności.

Może ktoś mi napisać co może być przyczyną tych "usterek"? Możliwe że to wada fabryczna?

Osobiście też jestem zainteresowany tą opaska ale martwią mnie wpisy użytkowników narzekajacych na częste wypadanie samego urządzenia z opaski :/ więc chciałbym się upewnić czy faktycznie urządzenie samoistnie wypada np. przy intensywnym biegu czy trzeba gdzieś uderzyć bądź zachaczyc ręką? Wspomniany wcześniej znajomy twierdzi że urządzenie siedzi stabilnie w opasce i nie wypada przy energicznych ruchach ręki, ale ja wolę się upewnić jak u innych to wygląda. Szkoda by było zgubić opaskę po pierwszym dniu użytkowania :/

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego weekendu

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Opaska siedzi bardzo dobrze zarówno w pasku, jak i na ręce i ciężko ja zgubić. Czego Nie mogłem powiedzieć o Smart bandzie od sony którego miałem poprzednio. Trzeba się jednak liczyć z tym że ten sprzęt ma czasem swoje zachcianki i potrafi np. Zgubić połączenie i nie wibruje przy powiadomieniach. Jednak ma większość takich problemów pomaga odpalenie aplikacji mifit. Samo zliczanie kroków nie jest perfekcyjne (w nocy potrafi sobie policzyć +/- 20 kroków gdy śpimy, ale te dane i tak mają charakter czysto informacyjny. Natomiast monitorowanie snu działa wręcz wzorowo. Oczywiście porównuje cały czas do smartbanda Sony swr10 który miał problemy ze snem, i jedynym wyjściem było manualne przełączanie na tryb nocny. Ogólnie jak dla mnie miband jest jak na razie najlepszy bo raz ze jest praktycznie bezobslugowy, to bateria trzyma ponad miesiąc. W tym momencie miband ma 60% a działa już ponad dwa tygodnie.

A znajomego się spytaj czy jest pewny że ma oryginalnego mibanda a nie podróbkę dayday band czy coś takiego ;)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się raczej kierował na fora Windows Phone lub xda. Tutaj głównym systemem o którym się mówi jest Android.

Samo urządzenie mogę gorąco polecić. Budzenie wibracją, odblokowanie komórki, powiadomienia (nie używam), liczenie kroków, snu i to w urządzeniu którego bateria trzyma około 50 dni (aktualnie 47 dni i 13% baterii) Genialne :-)

Z tego co widzę to aplikacje na WP istnieją i nie są bardzo upośledzone.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zako napisał:

Chodziło mi raczej czy te apki dobrze działają z mi bandem. Czy warto kupić mi banda mając WP.

Bind Mi Band jest spoko. Póki co nie dzieli snu na fazy i ma problem z powiadomieniami, ale autor na bieżąco rozwija aplikację, także zwiększając jej funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Skareb89 napisał:

A ja zamieszczam fotkę chyba wszystkich obecnie dostępnych na rynku oryginalnych mi bandów:

1. Wersja z kolorowymi diodami 41mah

2. Wersja z kolorowymi diodami 45mah

3. Wersja z białymi diodami 45mah

2015-11-01 19.30.32.jpg

Gdzie można kupić za dobrą cenę tą oryginalną opaskę z kolorowymi diodami 45mah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Skareb89 napisał: A ja zamieszczam fotkę chyba wszystkich obecnie dostępnych na rynku oryginalnych mi bandów:

1. Wersja z kolorowymi diodami 41mah

2. Wersja z kolorowymi diodami 45mah

3. Wersja z białymi diodami 45mah

56365ab499e0f_2015-11-0119.30.32.thumb.jpg.b4ffd0b7fd7b8bd3c86ef483e59747a4.jpg

Gdzie można kupić za dobrą cenę tą oryginalną opaskę z kolorowymi diodami 45mah?

Sprzedam za 85 zł. Mam jeszcze dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8073f6a8d43be8bb2f0d01f314d1cc52.jpg

Od wczoraj mam taki problem. Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie apki nie pomogło. Spotkał sie ktoś z takim problemem?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ewidentnie brak dostępu do sieci. Aby się po raz połączyć musisz mieć WiFi lub dane mobilne włączone. Jakieś ustawienia firewalla? O ile iOS coś takiego posiada bez Cydii :-P

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...