Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Mały offtop : gdyby komuś naderwało się to gumowe okrągłe coś w opasce, to bez problemu da się to skleić zwykłą kropelką / super glue. Więc nie zawsze opaska jest do śmieci.

 

Planuje Xiaomi wypuścić może Mi Band 2 z amoled ? Jakieś spekulacje, wieści? O wersji z pulsometrem już słyszałem i tej "upośledzonej" wersji o której tutaj już od dawna debatujecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie z pomocą przyszła taśma izolacyjna czarna. To ciągle prowizorka ale będzie się trzymać na pewno dłużej od kropelki. Adam Słodowy zapewne wymyśliłby jeszcze inne rozwiązanie :-D

Niedługo będę to spawał chyba :-P:-D

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie włączone powiadomienia aplikacji? Ja już nie wiem czemu mi np jak dostane maila na gmail nie wibruje opaska. A mam zaznaczona ta aplikacje. Ktoś wie co może być przyczyną? Gmail mam z klodka czyli działa w tle.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Kup sobie mi band tools z play storę. Powiadomienia będą hulac.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasami się lekko spóźnia odblokowanie przez BT. Ale nie jest to częste. I bardzo rzadko(ale też się zdarza) mam błąd synchronizacji klucza, wtedy musze opaskę od nowa sparować z funkcją odblokowanie przez BT. Ale na v7 jest lepiej, bo przy v6 miałem minimalnie więcej takich przypadków.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasami się lekko spóźnia odblokowanie przez BT. Ale nie jest to częste. I bardzo rzadko(ale też się zdarza) mam błąd synchronizacji klucza, wtedy musze opaskę od nowa sparować z funkcją odblokowanie przez BT. Ale na v7 jest lepiej, bo przy v6 miałem minimalnie więcej takich przypadków.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Weź np oddal telefon,a później mając co w ręce prawej jeśli na lewej masz opaske spróbuj odblokować bt i zobacz ile to zajmuje. U mnie czasami szybko czasem albo nawet dość często ok 10sek nim złapie. Co innego gdy telefon jest bardzo blisko mibanda.wtedy od razu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w celu szybszego odblokowania trzymam opaskę na dominującej prawej ręce która trzymam telefon. Różnica jest znacząca.

Ba, gdy pastylka jest na wewnętrznej stronie ręki to odblokowanie jest szybciej od tego gdy jest na zewnętrznej.

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiBand zaczyna liczyć sen wtedy kiedy śpisz. Czasami pracuję na nocną zmianę i kładę się spać około 7 rano - wszystko ładnie wyłapuje. Mam opaskę od 4 miesięcy i nigdy się ze snem nie pomyliła.

A czy zmieniłeś coś w ustawieniach? bo u mnie nie łapie snu jeżeli śpię rano czy w ciągu dnia. W nocy monitoruje praktycznie co do minuty.

mi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najnowsza wersja mifit? Ja mam 5.15.8.2. Aplikacje miałem już po zainstalowaniu miuipolska.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Najnowsza aplikacja mifit to 1.6.352

Najnowszy firmware do opaski (z kolorowymi diodami) to 1.0.10.14

Najnowszy firmware do opaski (z białymi diodami) to nie mam pojęcia :)

Edytowane przez Uri0550
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...