Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

stąd:

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6863012525.html?orderId=68810624366949

 

 

teraz już w aukcji jest napisane że to jest DAy DAy Band

 

 

Chińczyk mi napisał że odda mi część pieniędzy, że to nie jest jego wina bo wyglądają tak samo. Się zdziwi, bo ja nie odpuszczę, albo mi wymieni na oryginalny albo odda kasę.

 

Gdy kupowałem to aukcja się nazywała:

 

100% Original Xiaomi Mi band Xiaomi Smart bracelet miband Smart Sport wristband Bracelet IP67 Waterproof f Android 4.4 IOS 7.0

 

 

a teraz aukcja stoi

 

100% Original day day band Mi brand Smart bracelet mibrand Smart Sport wristband Bracelet IP67 Waterproof f Android 4.4 IOS 7.0

 

Uważajcie na tą ofertę:

 

 

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Xiaomi-Mi-band-Xiaomi-Smart-bracelet-miband-Smart-Sport-wristband-Bracelet-IP67-Waterproof-f/32442326173.html

 

 

do tego opaska przyszła w pudełku Xiaomi

 

Zobaczymy na ile skuteczna jest ochrona kupującego na Aliexpress

 

post-6846-0-72792100-1442596442_thumb.jp

post-6846-0-90068700-1442596452_thumb.jp

post-6846-0-93229500-1442596463_thumb.jp

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mam pewien problem,może zaradzicie.

 

Dotarł dzisiaj miband od majfrienda (wersja w płaskim pudełku),45mAh,XMSH03HM

Zainstalowalem aplikacje mi fit,oraz mi band notify ver 2 (android market).Co zauwazylem:

 

- powiadomienia tylko w postaci białych diód (kolory inne niz biały sa niekatywne)

- aplikacja mi fit działa łaczy się z opaską (brak ustawienia powiadomień sms)

- aplikacja mi band notify praktycznie pokazuje tylko stan baterii (wszelkie inne opcje-powiadomienie sms,jakiekolwiek inne nie działąją)

 

 

W jaki sposób ustawić powiadomienia smsowe i ustawienie kolorowych diód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mam pewien problem,może zaradzicie.

 

Dotarł dzisiaj miband od majfrienda (wersja w płaskim pudełku),45mAh,XMSH03HM

Zainstalowalem aplikacje mi fit,oraz mi band notify ver 2 (android market).Co zauwazylem:

 

- powiadomienia tylko w postaci białych diód (kolory inne niz biały sa niekatywne)

- aplikacja mi fit działa łaczy się z opaską (brak ustawienia powiadomień sms)

- aplikacja mi band notify praktycznie pokazuje tylko stan baterii (wszelkie inne opcje-powiadomienie sms,jakiekolwiek inne nie działąją)

 

 

W jaki sposób ustawić powiadomienia smsowe i ustawienie kolorowych diód?

Jaki masz telefon? Mi na LG L9 II tez tak srednio dzialalo, dopiero jak doszedl MI4 to wszystko chodzi cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mam pewien problem,może zaradzicie.

Dotarł dzisiaj miband od majfrienda (wersja w płaskim pudełku),45mAh,XMSH03HM

Zainstalowalem aplikacje mi fit,oraz mi band notify ver 2 (android market).Co zauwazylem:

- powiadomienia tylko w postaci białych diód (kolory inne niz biały sa niekatywne)

- aplikacja mi fit działa łaczy się z opaską (brak ustawienia powiadomień sms)

- aplikacja mi band notify praktycznie pokazuje tylko stan baterii (wszelkie inne opcje-powiadomienie sms,jakiekolwiek inne nie działąją)

W jaki sposób ustawić powiadomienia smsowe i ustawienie kolorowych diód?

Powiadomienia SMS da radę chyba z apki MiFit.

Kolorowej diody nie da rady, masz nowy model z białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę głupie pytanie, ale co tam :) Czy mieliście jakieś problemy na bramkach na lotnisku mając na ręce MiBand'a? Czy na security check nie mają jakichś uwag, co to jest, etc?

W Katowicach czy Frankfurcie czy innym europejskim lotnisku przechodziłem z mibandem na ręce.

Z kolei w Toronto bardzo grzecznie poprosili o zdjęcie i wsadzenie do koszyka z resztą elektroniki.

S3 LTE & Tapatalk 5.2.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych

 

Ostatecznie Chińczyk zwrócił mi połowę kasy. nie chciałem się upierać przy Full refund bo gdyby kazał sobie odesłać to pewnie ja poniósł bym koszty i wyszło by na to samo tylko bez opaski.

 

zapłaciłem 13.79$ oddał mi 7$, co w sumie daje około 26 zł za działającą opaskę DAYDAY BAnd

 

Więc nie jest tak źle, będzie na prezent dla dziecka :)

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych

Ostatecznie Chińczyk zwrócił mi połowę kasy. nie chciałem się upierać przy Full refund bo gdyby kazał sobie odesłać to pewnie ja poniósł bym koszty i wyszło by na to samo tylko bez opaski.

zapłaciłem 13.79$ oddał mi 7$, co w sumie daje około 26 zł za działającą opaskę DAYDAY BAnd

Więc nie jest tak źle, będzie na prezent dla dziecka :)

Wysłał ci podrobe i jeszcze każe sobie odsylac? Rozumiem jakby była uszkodzona ale wysłanie podroby to było specjalne zagranie. Ja bym się upierał żeby mi oddał pelna kwotę.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją zamówiłem na allbuy, tracking mi pokazuje, że od 6 września jest w Polsce i.. tyle. Co może być z paczką?

Edit: Tak to wygląda na stronie do trackingu. Miał ktoś podobnie?

http://prntscr.com/8i1bt1

 

Trochę poczekasz, bo przesyłki z allbuy nie są monitorowane w Polsce. Przyjdzie jak zwykły list (nie jest wymagany podpis podczas odbioru)

 

Tak wygląda mój tracking http://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=SYL02060961QF

Swojego mibanda dostałem ok 3 tyg temu

Edytowane przez mishka49
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłał ci podrobe i jeszcze każe sobie odsylac? Rozumiem jakby była uszkodzona ale wysłanie podroby to było specjalne zagranie. Ja bym się upierał żeby mi oddał pelna kwotę.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

Tak jak mówię wyszło mnie to w sumie 26 zł, może bym wyciągnął full refund, ale jestem zadowolony. ostatecznie będzie zabawka dla dziecka.

 

A że ten Chińczyk nie uczciwy to zostawiam info dla potomnych

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim. Mam kilka pytań. 
•Zakupiłem MiBand'a dokładnie 16 sierpnia na stronie gearbest.com, strona pokazuje że 19 sierpnia została wysłana - jest 20 września i opaski jak nie było tak nie ma. Słyszeliście może o tak długim czasie wysyłki, i jeśli opaska nie dotrze to kiedy będę mógł się domagać zwrotu pieniędzy? Przy zakupie płaciłem kartą.
•Naczytałem się trochę tu na forum i zgłupiałem  :mrgreen: Którą aplikację najlepiej pobrać? Zależy mi na synchronizacji z Google Fit - czy jest spolszczona wersja aplikacji z możliwością synchronizacji z Google Fit? 
•Jeśli zainstaluję oficjalną Aplikację z Google Play to oprogramowanie w opasce się zaktualizuje, tak? Lepiej aktualizować czy nie - jak waszym zdaniem będzie lepiej?  :cool: 

Dzięki wielkie wszystkim z góry ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy Xiaomiforsale sprzedaje MiBandy z diodami kolorowymi czy z białymi? Na stronie podali pojemność baterii "updated version of MiBand with 45 mAh" co oznaczałoby, że jest to wersja z białymi diodami. Na ibuygou sprawdziłem i tam podana jest pojemność 41 mAh a więc, który sklep sprzedaje MiBandy z kolorowymi diodami? Xiaomiforsale czy ibuygou?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.

Ale mają pomysły.

Dzięki temu mamy obniżkę ceny. Gdzie wyszły i tak dosłownie groszowe oszczędności, a upośledzenie opaski jest duże, bez różnych kolorów.

Przy wersji kolorowej, nie musze biegać za telefonem, gdy opaska informuje, bo kolorem rozróżniam powiadomienia.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten ich wywiad trochę słaby. Aż nie do wiary, że Chińczycy nie chcą kolorów.

Dla mnie osobiście, bez kolorów (pomimo ceny) opaska odpada. Bardzo przyzwyczaiłem się korzystać z tego udogodnienia. No ale to tylko mój punkt widzenia, który znika przy milionach na wschodzie.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...