Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam wersję białą , działa mi tylko z Mifit , mi band tools nie działa , nie działają mi też żadne aplikację (aż 3) z windows mobile

bo akurat używam taki tel w zastępstwie i mimo tego że przez bt sie łaczy apki nie wykrywają opaski , nowsza w tym wypadku chyba nie znaczy lepsza ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja MiBand Tools od Zdenka już obsługuje, tak napisał w changelogu w ostatniej aktualizacji. Nie jestem w stanie sprawdzić, bo mam wersję "kolorową".

Potwierdzam ostatnia wersja od Zdenka działa z nowym typem opaski MI1A , poprzednie nie wykrywały opaski.

jedyna opcja to brak zmiany kolorów powiadomień niestety

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie zapłacic w GP za toolsa i teraz tak, Opaska łaczy się z nim i ogólnie działa, ale nie można zmieniać częstotliwości wibracji ponieważ wyskakuje, że " jest tylko jeden wzór wibracji wspierany natywnie przez opaske mi band" i co mym nie ustawił to ona i tak wibruje jednostajnie dla wszystkiego. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dłużej podłubałem w apce to faktycznie jakos da się to ogarnąć, ale nie jest to adekwatne do tego co jest napisane tzn np mam 2 wibracje a wibruje 4 razy itp. Wyłączone mam przypominanie a przyjdzie mi sms mam wibracie na opasce po czym za pare sekund znowu wibruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem ja, w aplikacji info też masz... Wszystko poza ustalony schemat, może lekko wariować. U mnie na szczęście nie jest źle. Wręcz bardzo dobrze działa, pomimo moich ustawień wibracji. Raz na kilkanaście powiadomień mam "zaburzenia" pracy aplikacji.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś czemu miband mi nie monitoruje snu? Kroki zlicza normalnie, z bluetooth też się łączy bez problemu a snu nie chce wyłapać.

Druga sprawa czemu nie wersja tweaked mifit nie chce mi wyszukać opaski? Wyskakuje komunikat że za dużo opasek jest w pobliżu podczas gdy faktyczniej jest tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że miałem starą wersję softu na mibandzie jak koleżanka sprzed kilku stron. Wrzuciłem innego MiFita i od razu wykrył update do nowszej wersji. Zobaczymy czy zadziała, jutro dam znać.

 

Jeżeli by monitorwał sen tylko po 22:00 to byłaby totalna głupota i zbędny badziew.

 

Pytanie z innej beczki, czemu nie MiFit Tweaked nie wykrywał mi opaski? Ciekawe czy teraz wykryje po aktualizacji.

I czy jest jakieś oprogromowanie które będzie wibrowało opaską ale tak żeby działało sobie w tle np. jak Facebook czy Instagram a nie musiałobyć uruchomione cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dot tej opaski tutaj https://www.allbuy.com/detail/100-Original-Guarantee-or-Full-Refund-Promise-XIAOMI-Intelligent-Bluetooth-v40-Sport-Mi-Band-Fitness-Bracelet-Black--Silver-47284

To jest ta wersja z białymi led czy kolorowymi ?

I czym one w ogóle się różnią ? 

Edytowane przez thekonrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wyglądzie nie różnią się niczym więc nie wiesz na co trafisz.Moze gdizes jest napisane o diodach ale to jeszcze nic nie oznacza, kiedy ja kupowałem to w opisie też było napisane ze kolorowe diody po czym przyszła biała. Najlepiej bedzie jak zapytasz sprzedającego.

Edytowane przez rm1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dot tej opaski tutaj https://www.allbuy.com/detail/100-Original-Guarantee-or-Full-Refund-Promise-XIAOMI-Intelligent-Bluetooth-v40-Sport-Mi-Band-Fitness-Bracelet-Black--Silver-47284

To jest ta wersja z białymi led czy kolorowymi ?

I czym one w ogóle się różnią ?

Loteria. Wyślą ci albo z białą dioda albo kolorowa. Napisz do nich i się zapytaj

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dot tej opaski tutaj https://www.allbuy.com/detail/100-Original-Guarantee-or-Full-Refund-Promise-XIAOMI-Intelligent-Bluetooth-v40-Sport-Mi-Band-Fitness-Bracelet-Black--Silver-47284

To jest ta wersja z białymi led czy kolorowymi ?

I czym one w ogóle się różnią ? 

Wczoraj mi wysłali. Za około tydzień sie dowiem czy wysyłają białą czy kolorową. Ale na 99% pewnie będzie biała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w komentarzach to ktoś napisał, że jeżeli opaska ma beterię 45 mAh to kolorowe diody a 41mAh białe.

Na moich dwóch pudełkach zafoliowanych pisało 45 mah a jedna była biała a druga kolorowa. Jedynie czym się roznilo to językiem na jednym było po chińsku a na drugim po angielsku. Jutro może wrzucę zdjęcia

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę głupie pytanie, ale co tam :) Czy mieliście jakieś problemy na bramkach na lotnisku mając na ręce MiBand'a? Czy na security check nie mają jakichś uwag, co to jest, etc?

Leciałem ostatnio i należy po prostu włożyć do koszyka jak smartfona. Generalnie zasięg i moc urządzenia są niewielkie, więc nie powinno ono powodować zakłóceń przyrządów awioniki.

Edytowane przez piotrekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł MiBand dziś :)

 

Ale nie sprawdzę czy działa, bo muszę najpierw zmienić telefon :(

 

Także oczekiwania na zakup Redmi Note 2 ciąg dalszy :)

 

 

EDIT:

 

 

Dostałem FAKE

 

DAY DAY Band. Chińczyk dostał ultimatum, albo odda kase albo wymieni na original.

Edytowane przez Marcin.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę głupie pytanie, ale co tam :) Czy mieliście jakieś problemy na bramkach na lotnisku mając na ręce MiBand'a? Czy na security check nie mają jakichś uwag, co to jest, etc?

Ja nie zdejmowalem. Normalnie przechodziłem przez 8 kontroli i ani razu sie nie przyczepili :) także luzik!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez asdf11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł MiBand dziś :)

 

Ale nie sprawdzę czy działa, bo muszę najpierw zmienić telefon :(

 

Także oczekiwania na zakup Redmi Note 2 ciąg dalszy :)

 

 

EDIT:

 

 

Dostałem FAKE

 

DAY DAY Band. Chińczyk dostał ultimatum, albo odda kase albo wymieni na original.

Skąd zamawiałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...