Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moja opaska przestała zliczać kroki. Podłączyłem do ładowarki gdy miała ok 3% i ~5500 kroków. Po odłączeniu od ładowarki pokazuje to co na obrazkach czyli ok 13tys kroków (bzdura). Ma ktoś pomysł co się stało? Powiadomienia na sms i rozmowy działają. Resetowalem już aplikację (mam oficjalną z Google Play). Popsuła się? d343d0e8d556cf4b9892a0177567fd62.jpg

14783e525ba012b55a3628cde5c79e02.jpg

Wysłane z Note 3 ° Tapatalk

Edytowane przez Salem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość modyfikacji funkcji inteligentnego budzenia, bo standardowe ustawienia, wraz z wibracjami nie dają rady w tej kwestii :D

Opaskę mam ok msc

Wszystko super działa, oprócz inteligentnego budzenia

Jedynie pasek sobie zmieniłem, bo czarny szybko się brudzi.

Kupiłem sobie zieloną opaskę z ali za mniej niż 4 zł i jest bardzo dobrze wykonana, oryginalna kosztuje ok 20 zł :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam mi band notify i wreszcie można tam ustawić typ wibracji, a nawet stworzyć swój :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edit:

Wie ktoś może dlatego jak spolszczę system, aplikacja mi band pokazuje same zera w statystyce snu i ruchu, na angielskim było wszystko ok, ale dzisiaj znowu chciałem spolszczyć język i jest ten problem

Korzystam z najnowszej wersji oprogramowania Meizu M2 Note 4.5.3A i tam nie ma języka polskiego

Mam nadzieję że ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Edytowane przez danio_96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska naprawiona!

Trzeba było sparować ją z iPhone, wyskoczyła możliwość update firmaware, po tej operacji znowu podłączenie do androida i o dziwo można było zrobić kolejny update. Aktualnie soft 1.0.10.11 na opasce działa poprawnie :)

Wysłane z Note 3 ° Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

od 2 dni jestem posiadaczką Mi Banda, ale niestety nie działa tak jak powinien- w obu zakładkach jest inna liczba kroków (która dodatkowo jest sporo mniejsza niż w Google Fit), nie wykrywa w ogóle snu.

Zamawiałam na aliexpress od sprzedawcy z dobrym feedbackiem. Najpierw napisałam do niego co może być przyczyną i stwierdził, że mam zaktualizować Mi Banda do najnowszego firmware: 5.15.8.21. Obecnie Band posiada soft 5.15.7.29 i po parowaniu z Mi Fit (standardową wersją z Google Play) nie wyskakują żadne nowe aktualizacje.

Poszperałam w google i okazało się, że od jakiejś tam wersji występują takie problemy i najlepiej zrobić downgrade. Chciałam zrobić wg tej instrukcji: http://en.miui.com/thread-97496-1-1.html, ale po istalacji moda Mi Band nie chce się sparować (edit: nie chce parować się z modem, ze standardową aplikacją się łączy). Próbowałam milion razy, ale nic z tego :(

Będę wdzięczna za pomoc.

Mam s4 z androidem 5.0.1.

Edytowane przez Kesi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo świecą się na biało, ale widziałam raz jak obudziłam się w nocy, że zaświeciły się na niebiesko. Notyfikacji i innych kolorów jeszcze nie testowałam, chcę żeby zaczął działać

A masz w ogóle możliwość zmiany koloru diody?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to z poziomu tej aplikacji nie mam. Mam cos takiego w ustawieniach jedynie:

wvx26btacw00_t.jpg

To chyba masz tylko biały kolor diody. Widzę że powoli wszyscy takie opaski dostają. W sumie nie wiem czy to wina urządzenia czy firmwear bo opaski od 5.15.8.21 świecą tylko na biało a w mificie nie ma w ogóle funkcji zmiany koloru diody.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...