Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jakiej aplikacji używacie do powiadomień, bo u mnie raz działa a raz nie.

Czy działania wam inteligentne budzenie, bo ja żadnych wibracji nie czuje pomimo włączonej opcji

Ile wam trzyma bateria, gdy korzystacie z powiadomień?

Dostałem opaskę 2tyg temu i chce się więcej o niej dowiedzieć

Dzięki :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do powiadomień Mi Band Tools, płatna, ale warta swojej ceny. Duża możliwość konfiguracji.

Używam też oryginalnej, bo śledzę sobie fazy snu. Budzenie opaską zawsze działa.

Ja mam bardzo wąską grupę powiadomień, więc mocno baterii Mi Band nie drenuje. Te 20-25 dni mam na pewno.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc

A to inteligentne budzenie polega na tylko jednej wibracji?
A tak poza tematem, wie ktoś jak zsynchronizować kontakty, mam meizu m2 note i jakoś nie mogę tego ogarąć
Proszę o pomoc poprzez wiadomość, gdyż nie warto zaśmiecać forum :)

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez danio_96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Kilka dni temu nabylem mibanda z banggood, oczywiscie z opaski jestem bardzo zadowolony z tym ze podejrzany wydawal mi sie dzienny dystans, szczegolnie ten pokonywany z pracy. Dzis sprawdzilem opaske w lozku na oficjalnej apce z Google Play i okazuje sie ze machajac reka w lozku zlicza mi kroki ;/ czy to normalne i u was takze zlicza machanie reka w miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój MiBand wczoraj przestał reagować i koniec. Spodziewałem się, że podziała dłużej niż miesiąc. Problem raczej z baterią - na pierwszym ładowaniu działał 20 dni, na drugim 7 dni a na ostatnim po dwóch dniach się wyłączył i brak z nim kontaktu. Już napisałem do chińskiego serwisu... zobaczymy co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy - nie ma możliwości abym sięgać pół dnia za biurkiem robił 11000 kroków :) , a tak mi wychodziło.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

Nie powiem, zeby MiBand liczyl idealnie - dodaje troche. Ale nie przesadzaj, ze polowe krokow... Bylem w gorach i endomondo naliczylo 20km (przez mape sprawdzone potwierdzone) a miband przez caly dzien 24km - co jest calkiem mozliwe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, zeby MiBand liczyl idealnie - dodaje troche. Ale nie przesadzaj, ze polowe krokow... Bylem w gorach i endomondo naliczylo 20km (przez mape sprawdzone potwierdzone) a miband przez caly dzien 24km - co jest calkiem mozliwe..

Pisze jak jest. Teraz mam 3500 kroków, a miband dobija mi do 6500 kroków. Krokimierz na pasku pokazuje 4300 wiec raczej miband pod tym względem jest mało dokładny przy pracy siedzącej

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze jak jest. Teraz mam 3500 kroków, a miband dobija mi do 6500 kroków. Krokimierz na pasku pokazuje 4300 wiec raczej miband pod tym względem jest mało dokładny przy pracy siedzącej

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

Również mam tryb pracy siedzącej przed komputerem na co dzień. Dziś rana mam 3514 kroków. Widać Twój Mi Band źle liczy i tyle.

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam tryb pracy siedzącej przed komputerem na co dzień. Dziś rana mam 3514 kroków. Widać Twój Mi Band źle liczy i tyle.

Być może.

Jeśli chodzi o baterie to jestem bardzo zadowolony. Spokojnie powyżej 30 dni.

Aha ja nosiłem cały czas miband, kąpiel i basen nie działa na niego negatywnie.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem dziwną sytuację. Bateria jakoś wyraźnie szybciej znika, niż jak to miało miejsce przy PIERWSZYM ładowaniu. Logiczne, że jest to uzależnione od ilości powiadomień, ale minęło raptem kilka dni, a już mam 82%... No nic, zobaczymy,musze to zbadać głębiej.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od grudnia i tylko nową opaskę musiałem nabyć.

czasem nie działają fazy snu - pracuję na zmiany i zdarza się, że w dzień śpię.

Ale ogólnie jest ok. Nie kąpie się z opaską, ani nie pływam w niej..

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja swoja opaskę mam od miesiąca i od kilku dni nie mogę jej zsynchronizować z aplikacją, próbowałem już różnych wersji apk (starych, nowych), resetów, czyszczenia danych i nic. Dziwne jest to,że opaska łączy się z telefonem, zlicza kroki w aplikacji ale na następny dzień w historii brak wyników króków i monitoringu snu. Wszystkie pozostałe fukkcje działaja prawidłowo- alarmy wibracje itd. Czy zna ktoś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-5281-1440001277,8299_thumb.jpg

Zgadza sie - x6.

X to chyba od wersji eXperymentalnej.

Ma ktoś wiedzę o co dokładnie chodzi w opcjach?

6de1a1af094d725bb0d2cc1cfbe2a6e8.jpg

Na przykład temporary, msg są dla mnie zagadką jak i parę innych funkcji.

Czy można wrócić do powiadomień?

Jest na przykład wyświetlana treść SMS-a i po odczytaniu znika.

Czy można jakoś wywołać ponownie wyświetlane komunikaty?

Piersze wrażenie - zasięg komunikacji z telefonem jest lepszy niż w Mi.

Edytowane przez kanapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja swoja opaskę mam od miesiąca i od kilku dni nie mogę jej zsynchronizować z aplikacją, próbowałem już różnych wersji apk (starych, nowych), resetów, czyszczenia danych i nic. Dziwne jest to,że opaska łączy się z telefonem, zlicza kroki w aplikacji ale na następny dzień w historii brak wyników króków i monitoringu snu. Wszystkie pozostałe fukkcje działaja prawidłowo- alarmy wibracje itd. Czy zna ktoś rozwiązanie?

Jak zainstalujesz nową wersję aplikacji to firmware się zaktualizuje czy wyskoczy błąd? Błąd i od nowa aktualizacja i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Firmware chyba się zaktualizował obecnie mam 1.0.10.11 najnowsza apka też się zaktualizowała. Wszystko chodzi jak należy tylko nie zapamiętuje wyników. Dzisiaj np pokazuje mi zrobione 12000 kroków ale ich nie zapamiętuje w historii. Wtf?

Edytowane przez neo292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...