Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Klon pod względem designu.

Widziałem rendery 1s jezeli to nie ściema to nie bedzie OLED.

;(

91e75aeaedda09000236c0a77d4a5aba.jpg

Jak pokażą i nie bedzie wyświetlacza natychmiast zamawiam ZEA

Tylko, że Zeaplus to jedna wielka zagadka, na internecie nie ma zbyt wielu opinii. Ja też czekam już miesiąc na nią i jak już do mnie dotrze, to dam znać jak się sprawuje.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy znalazł ktoś rozwiązanie problemu dotyczącego niesynchronizaowania danych z miband do aplikacji zdrowie w Iphonie?

 

Mam podobnie jak u kolegi wyżej.

 

1) w aplikacji zdrowie dodany pulpit "Analiza snu"

2) w "Źródłach" w zakładce programy dodany Mi Fit i zaznaczona "Analiza snu"

3) w "Analiza snu" w zakładce udostępniaj dane aplikacja widzi Mi Fit

 

pomimo to na pulpicie od początku gdy połączyłem opaskę wyświetla sie "Brak danych" pomimo iż w aplikacji Mi Fit wszystko się zapisuje. Próbowałem rozłączyć i połączyć ponownie opaskę ale to nic nie dało.

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na problem, który mnie dotyka. Pracuję na trzy zmiany i aplikacja (przynajmniej u mnie) nie ogarnia takiego rytmu dnia. Praca w nocy i sen w dzień, to zbyt wiele dla mojego MiBanda. Zalicza tylko tryb aktywny , natomiast sen w dzień, jest niezaliczony. Ten typ tak ma? Czy może przeoczyłem jakieś ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem pocztę (SPAM) i niestety nic nie mam. Konta mam na Onecie i na Interii. Też mieliście taki problem? Gdzie założyć maila bym utworzył konto? Skąd ściągnąć oprogramowanie po polsku na androida?

Załóż na nr telefonu...

HM NOTE1 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich użytkowników tego forum

Ten temat ma ponad 1000 postów, więc mam do was prośbę :)

Mógłby ktoś wrzucić apkę do mi banda, bo ta oryginalna taka troche okrojona

Pozdrawiam

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj po pół roku opaska, a raczej bateria wyzionęła ducha... Opaska jest widziana podczas ładowania, ale bateria na obojętnie jakim źródle ładowania po prostu stoi na jednej kropce, a przez chwilę po odłączeniu telefon wskazuje 0%. Szkoda.

Jakby ktoś chciał kupić nową oryginalną żółtą opaskę to sprzedam, bo już mi się zapasowa nie przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...