Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarł do mnie dzisiaj mi band zamówiony 3 lipca z gearbest. Paczka jechała ponad 3 tygodnie. Dodatkowo zamówiłem inną opaskę i na 100% nie jest oryginalna - widać jakościowo gorsze wykonanie, ale da się używać :)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos sprzedaje oryginały i ma je we wszystkich kolorach dostepne to albo ma super mega dojście albo ma podrobki :)

 

Ja mam tylko zołte i niebieskie oryginały (po 35zł z PL) i za cholere nie moge dorwac innych kolorow oryginalnych, a mam dobrego dostawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos sprzedaje oryginały i ma je we wszystkich kolorach dostepne to albo ma super mega dojście albo ma podrobki :)

 

Ja mam tylko zołte i niebieskie oryginały (po 35zł z PL) i za cholere nie moge dorwac innych kolorow oryginalnych, a mam dobrego dostawce.

To ja poproszę o źródło. Niebieską chętnie przygarnę jeśli w tej cenie.

A co do podróbek to faktycznie jest bardzo słabo z jakością. Dostałem te z GearBest i guma jest miękka bardzo, MiBand jest w niej źle spasowany i sprawia wrażenie jakby miał wyskoczyć przy szybszym ruchu ręki. Ewidentnie można go zgubić. Do oryginalnej czarnej opaski musiałem się siłować żeby wcisnąć, do zamiennika wchodzi bardzo lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oryginalna-wymienna-opaska-do-xiaomi-mi-band-i5428435211.htmlCo do tych opasek - potwierdzone, są oryginalne. Kolega kupował u człowieka inne rzeczy, był osobiście i z nim gadał, więc i opaski oglądał. Więc towar sprawdzony pod względem oryginalności. Ale już wziąłem tutaj z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie pewne żródło: http://www.aliexpress.com/item/100-Original-from-Xiaomi-Newest-Xiaomi-Mi-Band-Wristband-Wearable-Xiaomi-Wrist-Strap-TPSiV-Accessories-band/32260396148.html  kupywałem tam Mibanda razem z niebieską i czarna opaską, wszystko oryginalne, miband działa mi już ponad 3 miesiące a codziennie dostaję konkretną próbę ponieważ jest cały w betonie, pocharatany, kąpie się w nim i pływałem ostatnio i nic, nigdy żadnych problemów. Niedawno kupywałem sam pasek na tej aukcji do której podałem wyżej linka i przyszła w 100% oryginalna z wszystkimi napisami, guma twarda identyczna jak ta pierwsza która miałem oryginalnie z mibandem. Mam nadzieję że komus pomogę:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na sprawdzenie oryginalności tej opaski? Znalazłem na Ali w ciekawej cenie 20$, sporo osób już to kupiło, rzekomo ori, ale chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na sprawdzenie tego :)

Na pewno te oryginalne zapakowane są w foliową torebkę jak na zdjęciach z aukcji kolegi powyżej. Tak pakuje oryginalne te drobne akcesoria Xiaomi. Na pewno musi być wykonana z Silicone TPSiV - ale to każdy może napisać w aukcji. Pozostaje weryfikować po opiniach innych i nic więcej raczej. Podałem linka do sprawdzonych opasek w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Myślałem o tej ofercie: http://www.aliexpress.com/item/IN-STOCK-100-Original-2014-Newest-Xiaomi-MiBand-Smart-Xiaomi-Mi-band-Bracelet-for-Xiaomi-MI4/32252156839.html

 

Ktoś może kupował coś u tego sprzedawcy? Feedback raczej ok, sporo zamówień - wygląda dobrze.

Edytowane przez arlid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do note 3 polecam ROM alexadr najnowszy tylko zaaktualizujcie bootloader i modem i BLE w końcu nie rozłącza siedzę na nim już dobę i wszystko się elegancko łączy ROM w wątku http://forum.android.com.pl/topic/155952-n9005alexndr-gboea-gpof3-devbase-multi-csc-bezpieczny-de-bloat-knox-0x0/ Obecnie mam wersje GPOF3

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pewnie wymaga roota

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Na dniach powinna mi przyjść opaska. Zamawiałem z tego sklepu (wcześniej na jednym z forum byla potwierdzona oryginalność produktu) https://www.allbuy.com/feature/2c5bb739-7dd1-493f-86fd-9065c60c1efa

Power bank, który już dotarł do mnie jest na 100% oryginalny :) 

 

Natomiast moje pytanie kieruje głównie do użytkowników opaski z Iphonami. 

1. Czy jest możliwość powiadomień na opasce (nie tylko połączenia głosowe). Czyli coś takiego jak aplikacja MiBand Tools dla anrodida.?

2. Jak bardzo zjadana jest bateria przy włączonym BT?

3. Czy są jeszcze inne aplikacje, które można zainstalować na tel. wspierające opaskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To program w Google play do powiadomień np SMS na opasce. Bo standardowo masz tylko połączenia tel.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To muszę ciebie trochę zmartwic. Musi mieć autoryzację by mieć powiadomienia na ios co nie jest takie proste.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam. Trzeba by zrobić jailbreaka... We wcześniejszym poście podałem linka do artykułu na temat aplikacji, która już istnieje. Ciekaw jestem jak sobie poradzi twórca tej apki na Google play. Może jakoś to ominie ;) nie zaglebialem sie z nim na ten temat. Ma dać znać jak już ja wdroży .... Pożyjemy ... Zobaczymy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez asdf11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Mi Fit, powiadomienia które można ustawić dla maksymalnie 3 aplikacji zewnętrznych + lekki facelifting. Sam tego nie sprawdzałem bo nie chce sobie psuć nerw na późniejsze downgrade'y :D

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-1-5-912-android-apk-download/#uploadAPK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Fit faktycznie ma nowsza wersje jest info o czymś jakby wkładce i czujniku wkładanym do buta. Tak więc Mi Fit wspiera teraz Mi Band, Scale i te dwie rzeczy. Faktycznie można dodać 3 aplikacje których notyfikacje będą wibrować w opasce. Brak wyboru koloru.

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanko odnośnie budzika. Jak u Was to działa? W aplikacji nie mam w ogóle odnotowanego "awake" a tak jakby z lekkiego snu od razu wstaję i zaczyna mi liczyć kroki.

Budzik mam ustawiony np na 6:50 + budzenie 30 min wcześniej i jakoś nic nie czuję na ręku, a budzi mnie dopiero alarm bezpośrednio z telefonu.

Dodam że drzemka z Mi Band Tools działa bez problemu gdy mam cały czas włączony bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...