Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko u mnie ona nie drga ani nie mruga podczas tego, a z tego co wyczytałem gdzies to powinna. Po prostu na ekranie świeci to co na screenie a opaska nic. Moge pukać stukać i nic.

 

Wypróbowałem już chyba wszystkie możliwe apki MiFit. PL, ENG, Tweak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam gearbest, usunąłem i jeszcze raz spróbowałem dodać opaskę, przeżyłem chwilę grozy, bo nie chciała się sparować, ale po restarcie telefonu, poszło.

Po wybraniu opaska zaczyna mrugać jak szalona i wtedy dopiero trzeba z nią pisać.

Dodam tylko, że mam widoczną i sparowaną opaskę w opcjach Bluetooth.

Lenovo S650 Miui v6 5.7.9 PL

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem apkę z mi fit. 

 

Sparowałem w ustawienaich bluetooth, a następnie w aplikacji - zaczęła wibrować podczas parowania musiałem tapnąć i sparowało z urządzeniem. Przeszedłem więc do ustawień, żeby ustawić odblokowywanie urządzeniem bluetooth i niestety, ale znów opaska nie reaguje :(

 

Nie działają mi także żadne inne powiadomienia w Mi Fit. Jedynie mogę sprawdzić kroki, sen i alarm tak na prawdę ... 

 

Jak sprawdzę czy opaska oryginalna? Chciałbym wykluczyć taką opcję, że mam fake...

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby działały powiadomienia Prywatność/Administracja urządzeniem/Dostęp do powiadomień zaznacz tam BleNotificationService , pod warunkiem że używasz wersji góra Mi_Fit_1.4.113, bo w wyższych nie ma powiadomień

co do odblokowania to może Twój telefon tak ma

Lenovo S650 Miui v6 5.7.9 PL

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś wymóg, by opaska cały czas kontrolowała sen?

Bo dziś Mi Band nie wczytał mi na wykres snu w trakcie dnia.

Sytuacja wygląda tak : wracam do domu z nocnej zmiany, kładę się spać od 9:00-11:30. Opaska budzi wibracją idealnie o czasie. Później w trakcie dnia bliżej popołudnia kładę się drzemnąć od 15:00-17:00, opaska budzi o czasie... Ale już nie mam wykresu z tego snu. Jest tylko ten jeden, z rana.

Coś, ktoś, wie jak to tłumaczyć?!

PS. Można WYŁĄCZYĆ liczenie kroków w aplikacji ? Bo zupełnie z tego nie korzystam, Mi Band mam dla powiadomień.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnika światła nie ma, bo nie musi do kontroli snu.

U mnie jak napisałem, też wszystko było zanotowane w aplikacji, ale tylko podczas pierwszego snu w tym dniu. Później popołudniu, opaska nie przesłała danych na wykres, pomimo że obudziła zgodnie z ustawieniem.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest loteria. Bo jak zauważyłem z postów, jednemu padła po miesiącu, drugi miał kłopoty po pół roku, a kolejny używa od samego jej wyjścia do sprzedaży i nic się nie dzieje.

Ewentualnie (choć nie wiem czy to da jakikolwiek pogląd) można szukać źródła zakupu, skąd większość opasek padała.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to coś innego mam to samo w tym samym czasie.. jakaś aktualizacja czy coś?

@kanapa a jak długo używasz opaski? Ciekawi mnie czy padł Ci nowy sprzęt czy już ją długo masz?

 

Opaska wibruje nadal przy budzeniu.
Wniosek - padł moduł Bluetooth.
:(


tylko napisałem posta i ożyła.... wywaliłem ją z zaufanych urządzen bt i działą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z ustawieniem automatycznego odblokowania niestety mam nadal... Jest tylko to

 

[obrazek]

I nic więcej się nie dzieje...

 

U mnie dokładnie tak samo, przy próbie sparowania z "Odblokuj telefon z MiOpaską" i wpisaniu wzoru, pojawia się ten obrazek, opaska nie reaguje (ani nie świeci, ani nie reaguje na puknięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z opaską posiadam samsung s4 GT-I9506 nowego lolipop 5,01 i jest problem gdyż co jakiś czas rozłącza i nie chce się połączyć pomaga restart telefonu i znów zaczyna działać.

Czy trzeba coś przestawić w lolipopie.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.myklos.btautoconnect ta apka powinna pomóc, niestety drenuje baterie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to coś innego mam to samo w tym samym czasie.. jakaś aktualizacja czy coś?

tylko napisałem posta i ożyła.... wywaliłem ją z zaufanych urządzen bt i działą...

Używam od dwóch miesiecy z iphonem.

Wracam w nocy do domu i spróbuję podpiąć do zasilania i może przez 1s młodego uda się ja ożywić.

Jeżeli nie - próba reklamacji w China.

Oj będzie się działo.

Ps,

Jest jakaś appka do serwisowania opaski na kompa?

Adapter do ładowania ma wtyczkę USB. ;)

Edytowane przez kanapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...