Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy mam do Was pytanie. Zamówiłem sobie Mi Band i czekam aż do mnie dotrze, lecz nurtuje mnie jedno pytanie.

 

Czy muszę cały czas nosić przy sobie smartfona, żeby opaska zapisywała moje poczynania ? Czy poprostu kiedy będę chciał mogę zsynchronozować dane z aplikacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Band nie współpracuje z 5.0.2 MI2S?

Właśnie mi przyszedł z gearbest i nie mogę się sparować

Błąd: 2 przy próbie autoryzacji.

 

- bateria naładowana

- tunel VPN nie pomaga

Edytowane przez kmp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś doszedł do mnie Mi Band, rozpakowałem podłączyłem do ładowania, naładował się, czas na uruchomienie. Otwieram Mi Fit, logowanie wszystko bez problemu, czas na wyszukiwanie opaski, klikam szukaj opaska zawibrowała zaświeciły się diody na około 2 sekundy w tym czasie próbuje stukać ale nic z tego, cały dzień próbuje i nie mogę sparować. Ktoś może wie o co chodzi? Telefon Mi2s 5.0
Dodam, że na końcu pojawia się komunikat o zbyt dużej ilości opasek w pobliżu.

Edytowane przez xolejekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też dzisiaj przyszedł, ten sam telefon ta sama wersja systemu.

Podobno problem z serwerami xiaomi, tyle że mi nawet nie przeszło autoryzacji.

 

Info:http://ec2-54-243-194-135.compute-1.amazonaws.com/thread-132892-5-1.html

 

 

Dear Sir/Madam,    Thank you for your support and attention towards Xiaomi.   

Thank you for letting us know of your inquiry.  

Please allow us apologize for this matter of issue.  

Currently, our system is experiencing a updating.  Our technicians are already working on solving the problem as soon as them could.  

Please kindly try to uninstall and reinstall the app for a check?  Could you please go to settings--apps--mi fit--clear data for a check ?  Please try again after 24 hours .  

XiaoMi feel terribly sorry for any inconvenience we have caused for you :(  

Hopefully this issue will get fixed in no delay for the customers :) ​​​   

We appreciate your understanding and cooperation.  Any further questions, please feel free to contact us.  Hope everything goes well with you and your family!   Best regards,  Eudora  Xiaomi Europe Customer Service Center

 

Edytowane przez kmp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy Opaska MI BAND wspolpracuje z telefonami z androidem 4.3? ( chodzi mi konkretnie o Galaxy s3). Caly dzien czytam rozne fora ,recenzje ,opinie itp itd i sam juz nie wiem.....W specjalizacji urzadzenia jest wyraznie napisane ze potrzeba Andka 4.4 ale widzialem posty ( nie polskie fora ) na ktorych wyraznie jest napisane ze opaska dziala na starszym Andku ( wszystko dziala procz odblokowywania telefonu) . Prosilbym  o konkretna odp :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kupował już ktoś MiBanda z tego sklepu?

https://www.allbuy.com/detail/100-Original-Guarantee-or-Full-Refund-Promise-XIAOMI-Intelligent-Bluetooth-v40-Sport-Mi-Band-Fitness-Bracelet-Black--Silver-47284to najtańszy jaki znalazłem i nie jestem pewien co do oryginalności. 

 

Jeśli znalazł ktoś tańszy, niech da link :) Z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy Opaska MI BAND wspolpracuje z telefonami z androidem 4.3? ( chodzi mi konkretnie o Galaxy s3). Caly dzien czytam rozne fora ,recenzje ,opinie itp itd i sam juz nie wiem.....W specjalizacji urzadzenia jest wyraznie napisane ze potrzeba Andka 4.4 ale widzialem posty ( nie polskie fora ) na ktorych wyraznie jest napisane ze opaska dziala na starszym Andku ( wszystko dziala procz odblokowywania telefonu) . Prosilbym o konkretna odp :) dzieki

Sgs3 nie ma chyba Bluetooth 4.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny ^^^

 

Sprawdziłem i moje pudełko wygląda tak jak to http://g03.a.alicdn.com/kf/HTB1LvutIXXXXXc1XXXXq6xXFXXX2/2pcs-lot-mi-band-bracelet-Wearable-sleep-tracker-xiaomi-mi-band-original-pulsera-fitness-smart-bracelets.jpgNie ma żadnej zdrapki, a podczas poszukiwań informacji o zdrapkach nie natknąłem się na informację, że jest ona na pudełku. Zdrapka jest na pudełkach od telefonów. Poza tym moja opaska ma cechy oryginału takie jak: napis na wewn. stronie paska, widoczne pod światło pocienienia obudowy nad diodami oraz brak wcięć na kabelku ładującym.

 

@Baku

SGS3 ma BT 4.0

Edytowane przez Grigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gearbest masz w tej samej cenie sklep sprawdzony i na bank oryginalny jeśli sie boisz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Z jednym ale - zapasowe opaski (takie jak ta: http://www.gearbest.com/watch-accessaries/pp_143313.html)nie są oryginalne. Tak piszą w komentarzach i ja także dostałem podróbkę. Jednak Miband oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, powiedzcie mi jak wygląda sprawa z tym monitorem snu. Kupiłem dzisiaj opaskę i nie wiem czy trzeba coś ustawiać przed pójściem spać, aby opaska monitorowała mój sen. W zakładce o śnie widzę, że przy księżycu jest godzina 00:00 a przy słońcu 07:00.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie dziś opaski od gearbest. Zdają się być oryginalne (jak to sprawdzić na 100%?)

 

Zamówiłem z pomarańczowymi oryginalnymi opaskami - przyszły fejki. Ktoś miał taką sytuację? Jak odzyskać pieniądze za te opaski?

 

Jaka aplikacja jest na dziś dzień najlepsza do tej opaski?

 

Ile trwa ładowanie baterii?

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Fit wykryła opaski bez problemu i zaktualizowała. Zdaje się, że opaski są oryginalne.. ale te pomarańczowe nie i teraz zastanawiam się jak to rozegrać... spór na paypal? Tylko poczekam raczej - w przeciągu 180dni można taki otworzyć jak sie nie mylę.. 

 

Ktoś miał podobną sytuację? 

 

Która w końcu aplikacja do tego Mi Banda najlepsza ze sklepu? Chcę kupić bo droga nie jest - ale dwóch nie mam zamiaru... a  w przeciągu 24h nie przetestuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby monitorowało mój sen, muszę w nocy być połączony przez bluetooth ? Czy rano poprostu po nocy zsynchronizować dane ?

A jak wygląda sprawa z inteligentnym budzeniem, wtedy konieczne jest pozostawienie połączonego telefonu z opaską przez bluetooth ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła moja opaska. Z alli... . Połączyła się z apką i wszystko zadziałało. Zapragnąłem więcej, ściągnąłem reklamowaną apkę tools. Jako, że miała problemy z połączeniem, stwierdziłem, że trzeba odinstalować mifit, co uczyniłem. Zostałem skłoniony do ponownej instalacji mifit. Zainstalowałem z playa, ale po angielsku. Czy jest możliwy powrót do polskojęzycznej wersji, przy okazji piątkowej aktualizacji np. Czy trzeba zrobić nową instalkę. Gdzie ją znależć?

HM NOTE1 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...