Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Instalowane automatycznie z Miui 5.7.2

1.5.331

 

No to co się dziwisz, kilka postów wcześniej masz napisane, że ostatnią wersją mającą powiadomienia dla aplikacji jest Mi_Fit 1.4.113. Nowsze wersję nie mają powiadomień dla aplikacji.

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wersja 1.4.113 nie ma synchronizacji z google fit - żadna wersja z językiem pl tego nie ma, przynajmnie na ten moment. Powiadomienia dla połączeń, sms, alarmów i aplikacji ma.

2. Stabilność wersji to musisz sobie sam potestować tu ludzie raczej mają telefony xiaomi nie samsunga.

3. Nowsza wersja firmware opaski nie przeszkadza we współpracy ze starszą wersją apki - z ciekawości zrobiłem sobie wersję po polsku która potrafi robić downgrade firmware opaski i potestowałem kilka wersji firmware opaski z wersją apki 1.4.113 - z testów wyszło mi, że czym nowszy firmware opaski tym lepiej, dłużej opaska pracuje na jednym ładowaniu.

Tak przykładowo na podstawie moich 2-dniowych testów.

- dla firmware 1.0.9.27 spadek u mnie średnio 8-10% na dzień

- dla firmware 1.0.10.3 spadek u mnie średnio 5% na dzień :)

 

Mój syn ma druga nowszą opaskę i robi test długodystansowy, wyniki będą znane za 3 tygodnie.

 

 

Nawet te płatne? Z tego co czytam acid też tłumaczy jakąś apke ale nie do końca wiem do czego ma służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet te płatne? Z tego co czytam acid też tłumaczy jakąś apke ale nie do końca wiem do czego ma służyć?

Właśnie do tego. W oryginalnej teraz nie ma powiadomień SMS więc jest ta dodatkowa tłumaczona przez Acida. Są też inne, wybór należy do Ciebie. Ale BleNotificationService nie szukaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i może Panie :) Jaki zasięg mają wasze MiBandy? Mój ma dość słaby bo wyjdę z pokoju i już rozłącza :/ Kupiłem Miband tools i musiałem połączyć opaskę ręcznie bo aplikacja sama nie lapała. A i jak ustawić żeby podczas dzwonienia opaska świeciła i na wybrany kolor i wibrowała a nie wibrowała a następnie pokazywała kolor? Trochę to głupie. Poza tym to też za każdym razem kiedy wejdzicecie w Mifit pisze łączenie a później dopiero pobieranie danych? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurę będziesz miał w mifit właśnie przez backup, konkretnie jak przywracasz backup sprzed np. 2-3 dni. 

Pewnie masz racje, ciezko przypomniec jak "dziury sie stworzyly" bo to byl kwiecien lub maj... 

 

Dziekuje za podpowiedzi - trafne oczywiscie /wszystko ladnie widac pod MiFit 1.5.453/ i sygnalizuje jeden problem: jako ze pracuje rowniez w porze nocnej sypiam w dzien i mam dwie nowe "dziury" z tego powodu :). Niby mozna w ten sam dzien jakos okreslic poczatek i koniec naszej nocy /niby bo pojawia sie okno wyboru ale jakos nie umialem tego z powodzeniem przeprowadzic/ ale wersja ktora uzywalem wczesniej ladnie radzila sobie z okreslaniem kiedy u mnie jest noc... Jezeli mozna cos na to zaradzic to czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Zamówiłem MiBand 13.06 i został wyslany sweden postem 15.06 dzisiaj mamy 10.07 czyli już 20dni roboczych od wysłania a mojej przesyłki nadal nie ma. Niestety nie wiedziałem, że jest coś takiego jak NL post i wziąłem tą darmową przesyłkę.

 

Tracking na stronie  www.sky56.cn mówi tylko tyle:
22-Jun-2015 01:37 PM  Departed Warehouse to Sort Facility.
22-Jun-2015 05:21 PM  Shipment picked up.
23-Jun-2015 01:37 PM  Departed Sort Facility to POLAND

 

Jak długo wy czekaliście na swoje mibandy, martwię się, że już do mnie nie dojdzie niby 50zł nie dużo ale to zawsze strata. 

Jeśli do 25dni roboczych nie dostanę przesyłki co powinienem wtedy zobić? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zamówiłem MiBand 13.06 i został wyslany sweden postem 15.06 dzisiaj mamy 10.07 czyli już 20dni roboczych od wysłania a mojej przesyłki nadal nie ma. Niestety nie wiedziałem, że jest coś takiego jak NL post i wziąłem tą darmową przesyłkę.

 

Tracking na stronie  www.sky56.cn mówi tylko tyle:

22-Jun-2015 01:37 PM  Departed Warehouse to Sort Facility.

22-Jun-2015 05:21 PM  Shipment picked up.

23-Jun-2015 01:37 PM  Departed Sort Facility to POLAND

 

Jak długo wy czekaliście na swoje mibandy, martwię się, że już do mnie nie dojdzie niby 50zł nie dużo ale to zawsze strata. 

Jeśli do 25dni roboczych nie dostanę przesyłki co powinienem wtedy zobić? 

Pozdrawiam 

 

Licz ok. 21 dni kalendarzowych od momentu wyjścia z sortowni. Powinno przyjść w połowie przyszłego tygodnia. Porównaj z warunkami wysyłki na stronie sklepu (max. czas dostawy) i jeśli upłynie to napisz do nich.

Edytowane przez Grigor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz ok. 21 dni kalendarzowych od momentu wyjścia z sortowni. Powinno przyjść w połowie przyszłego tygodnia. Porównaj z warunkami wysyłki na stronie sklepu (max. czas dostawy) i jeśli upłynie to napisz do nich.

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji ja liczyłem od 15.06 bo taką datę wysyłki mam na koncie gearbest.(przepraszam, nie napisałem we wcześniejszym poście, że zamówiłem z Gearbest)

Edytowane przez log102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z trochę innej strony :)

 

Czy działa Wam może kijek do selfie na bt i aktywne połączenie z opaską jednocześnie ?

 

------------------

 

Ze zgubieniem tego ustrojstwa też miałem doświadczenia .. Po powrocie z wyjazdu okazało się, że na ręce mam sam pasek

bez środka. Nie miałem pojęcia kiedy to się stało. Wróciłem po kilku godzinach w jedno miejsce, które mi nie dawało spokoju.

Choć było bardzo ruchliwe to kapsułka leżała na wierzchu przykryta do połowy zeschłym liściem. Co ciekawe nie dawała znaku

życia i ożyła dopiero podczas ładowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio wpadł mi w ręce służbowy Huawei P8 lite z androidem 5.0 i pojawiał sie problem. Ogolnie dziala Mi Band i powiadomienia.

Problem dotyczy odblokowania telefonu.

Włączyłem Smart Lock w zabezpieczeniach i dodałem Mi Banda do zaufanych urządzen ale pojawia się taki komunikat:

d0baf22a2669c54502de796da02d5b9c.jpg

i nie dział odblokowanie.

Ktoś już przerabiał taki problem?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko , czy każda opaska MiBand posiada na opakowaniu unikalny 20 cyfrowy kod, dzięki któremu możemy sprawdzić ich autentycznośc na stronie Xiaomi? Bo patrze ofertę na GearBest i nie widzę na opakowaniu tej specjalnej zdrapki a opinie użytkowników mówią iż jest to oryginał. 

 

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć , przejżałem forum i w jednym z wątków było napisane iż nie ma zdapki = fake i to kolega pisał do Xiaomi w tej sprawie... pogubiłem się w tym wszystkim, bo opinie z aukcji są bdb a tu czytam że brak zdrapki to podróba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...