Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie koledze chodzi o to, żeby opaska przekazywała informację o fazie snu i na tej podstawie budzenie odbywało się za pomocą telefonu

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

No przecież po to jest ta opaska. To ona ma budzić a nie telefon. Lol. Tu chodzi by wibracja delikatnie obudziła przy płytkim śnie. Telefon może być daleko od łóżka, możesz nie słyszeć, może się zawiesić...

Budzisz się ty a nie żona obok.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was ma pomysł, jak to zrobić, żeby opaska wibrowała dłużej niż te 4-5 razy?

Mam ją 5 dni i ANI RAZ wibracje mnie nie obudziły. Po prostu ich nie czuję.

Da się zrobić coś, żeby opaska wibrowała np. przez minutę, albo do czasu aż jej porządnie nie stuknę?

Bo póki co funkcjonalność budzika dla mnie jest nie przydatna, a w sumie głównie dla niej opaskę kupiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzić, że wypada moduł z opaski :-\. Swój miband miałem 38 dni, kilka razy wyciągnąłem z opaski aby wyczyścić. Dzisiaj podczas biegu wypadł, nie wiem kiedy ani gdzie. Dopiero w domu się zorientowałem, że mam opaskę bez modułu. Drugiej już nie kupię bo to nie ma sensu, to samo by zaczęło się dziać, prędzej czy później.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Xiaomi miałoby wydać nowy MiBand, to nie sądzę, że będzie mieć dotykowy wyświetlacz. W pierwszym na każdym kroku podkreślali długość działania na baterii. To ma być opaska, nie zegarek. Ciekawą opcją byłby pulsometr oraz mały e-ink, odświeżany tylko przy powiadomieniach i podniesieniu ręki w geście spoglądania na zegarek. Żywotność byłaby zachowana, a funkcjonalność zwiększona i cena pozostałaby na podobnym poziomie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił gdyby Xiaomi w najbliższym czasie wypuściło nową wersję opaski.

Mi Band jest niedostępny u producenta już dobre 1,5 miesiąca. Wygląda na to, że Xiaomi zakończyło produkcje i oznaczać to może, że zostanie przedstawiona wkrótce nowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że będzie nowa to więcej niż pewne. Co ciekawe w MiFit w tłumaczeniu zaszyte są ustawienia czy funkcje mierzące puls.

W ostatniej wersji to zauważyłem. Może to oznaka nowej wersji MiBand.

I co ciekawsze wygląda jakby miało ten puls z urządzenia zewnętrznego brać

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do Xiaomi. Chce przetestowac jakies pierwsze tanie urzadzenie typu smart i padlo na Xiaomi. Mam kilka pytań:

 

1. Czytalem forum i niby są plotki o Mi band 2. Warto czekac albo kupic Zeaplus Band?

2. Czy Mi Band przyda sie do biegania?  Czy telefon nie musi byc przy urzadzeniu? Mam dosc noszenia Note 3 z Endomondo.

3. Czy Mi Band bedzie działał z Notem 3?

4 Czy jest jakas opaska z ktorej nie wyleci urzadzenie, poza ta skorzana?

5 Czy moge ttuaj kupic: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html?Bo na allegro przebitka 40 zl  ;)

Edytowane przez godeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do Xiaomi. Chce przetestowac jakies pierwsze tanie urzadzenie typu smart i padlo na Xiaomi. Mam kilka pytań:

 

1. Czytalem forum i niby są plotki o Mi band 2. Warto czekac albo kupic Zeaplus Band?

2. Czy Mi Band przyda sie do biegania?  Czy telefon nie musi byc przy urzadzeniu? Mam dosc noszenia Note 3 z Endomondo.

3. Czy Mi Band bedzie działał z Notem 3?

4 Czy jest jakas opaska z ktorej nie wyleci urzadzenie, poza ta skorzana?

5 Czy moge ttuaj kupic: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html?Bo na allegro przebitka 40 zl  ;)

 

1. MiBand 2 narazie nie potwierdzony, pewnie kiedys bedzie ale nikt nie wie kiedy

2. Przyda się, mozesz isc biegac bez telefonu a potem w domu opaska przekaze dane do telefonu

3. Tak

4. Z tych czarnych gumowych tez nie wylatuje sama z siebie, tylko kila przypadkow na forum bylo a opaske ma naprawde wiele osob

5. Mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę MiBanda 4. miesiąc, miesiąc temu wymieniłem opaskę, bo przez nieumiejętne wkładanie lekko popękała i nie chciałem ryzykować. Sama z siebie opaska nie wyleci. Dopiero ze zużytej opaski, ale jak się tylko raz na miesiąc wyjmuje to na przynajmniej pół roku wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze też robicie kroki przez sen? Druga sprawa, nie macie czasem problemu ze zwiększonym zużyciem energii w telefonie przez proces bluedroid_timer? Podejrzewam, że występuje on gdy opaska powiadamia o połączeniu przychodzącym (moje domysły), tak jakby blenotification service utrzymywał bluetooth w użyciu. Używam Mi Fit 1.3.912 z notyfikacjami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

gdy zamawiam z GearBest którą opcje waro wybrac i czy jest sens  dokupowac ubezpieczenie?

  • Flat Rate Shipping
    • Auto(Free)

      Tracking number + €1.83

      10 - 25 business days

    • Netherlands Post (SF) ( €0.14)

      Tracking number + €1.83

      10 - 25 business days

Add Shipping Insurance to your order

Edytowane przez godeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...