Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam strasznie dziwny problem w związku z aplikacją modyfikowaną z tego forum. Do tej pory korzystałem z wersji aplikacji 1.3.912 z powiadomieniami w języku polskim. Wszystko super. Bezproblemowe działanie przez cały czas. Przedwczoraj zainstalowałem android 5.1.1, który usuwa błędy z mojego telefonu i aplikacja za żadne skarby nie chce się już zainstalować. Próbowałem kilku innych romów na tej samej wersji systemu i nic z tego. Obecnie korzystam z tej samej wersji apk po angielsku, bo ta instaluje się normalnie. Próbowałem kilku tricków z instalowaniem i reinstalowaniem przez ADB ale dostaję błędy m. in. INVALID NSTALL LOCATION. Proszę o pomoc.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum, więc chcę się przywitać.

Od trzech miesięcy mam opaskę Xiaomi miband, na początku używałam czarnej gumy, ale ona się lekko sfatygowała chyba, dla kaprysu zamówiłam jeszcze niebieską. Jaki mam problem? Otóż taki, że w aplikacji mam ustawione dwa budziki codziennie na 5:40 i 5:55, w czarnej opasce jakbym nie wyczuwała tych wibracji lub ich nie ma. Natomiast na niebieskiej czuję niemal co 5 minut wibracje i tak ma być właśnie. Czy to miałoby wpływ jakiś? Nie sądzę, że to przypadek, ponieważ niebieską mam miesiąc i codziennie mnie wybudza na tych samych parametrach, a na czarnej już nie i zaznaczam, że TAK SAMO zapinam ją na noc, czyli ciaśniej i tym "czymś" a wewnętrznej stronie nadgarstka. Ktoś pomoże mi tą zagadkę rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skórzany pasek nawet w oficjalnej sprzedaży kosztuje ponad 100 zł przeliczając z chińskiej waluty. W europejskim sklepie kosztuje 42 euro, wiec w ogóle drożyzna, zwłaszcza patrząc na cenę samego mi banda. No i nie jestem do końca przekonany, czy ten skórzany pasek pasuje do samej "pastylki", mi band ma raczej sportowy styl.

Ciekawe jak z połączeniem BT przy tej metalowej obejmie. Coś czuje ze może być kiepsko

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za często wyciągacie po prostu, ja wyjmowałem z gumowej raz na 40 dni i siedziała jak zaklęta do tej pory, co prawda przestawiłem się miesiąc temu na tą metalową skręcaną, ale to dlatego, że już pasek mi pękał.

Gumową miałem około 230 dni.

A powiedz mi jak jest z zasięgiem BT przy tej metalowej. Nie ma czasem problemów ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ja mam ten pasek:

CEOaF3FUgAAUGWQ.jpg

CEOaKo2UUAArVNG.jpg

nie odczułem by zasięg był krótszy/gorszy, wibracja jest o wiele fajniejsza w tym metalu :)

Chyba się na nią skuszę. Znalazłem za 95 zeta na Allegro. Swoją na gumie już raz zgubiłem w pracy ale na szczęście znalazłem. Leżała 100 metrów ode mnie oj prawie płakałem

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Chce zamówić MiBanda. Gdzie teraz najlepiej go kupić? Na AllBuy jest chyba za ok 14 USD. Jest gdzieś lepsza oferta? Głównie interesują mnie powiadomienia oraz budzik na podstawie analizy snu. Sprawdza się to? :) Czy oryginalna aplikacja MiFit posiada język Angielski? Ogarnę wszystko sobie po angielsku a nie chce mi się bawić w instalowanie apk itp. Opaska będzie współpracować z Mi4 więc z oryginalną aplikacją będzie chyba najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gearbest dzisiaj płaciłem $13.89. I o powiadomieniach aplikacji sobie zapomnij jak chcesz używać oficjalnej aplikacji. Będzie tylko powiadomienie o połączeniu i chyba teraz jest SMS. A jak chcesz do komunikatorów to musisz używać modyfikowanej aplikacji z początku maja. Później ta opcja niestety padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do MiFit z ROM'u MiuiPolska 5.5.1

Czyli Ostatnia wersja z powiadomieniami aplikacji.

http://chomikuj.pl/baku1991/MiFit-POWIADOMIENIA,4794126356.apk(executable)

Mam zainstalowaną teraz 26.03.2015 - 1.3.912+Notify od Dezmen3 i nie jestem zbytnio zadowolony z liczenia kroków. 

MiFit z ROM'u MiuiPolska 5.5.1 sprawdza się ok? Powiadomienia do aplikacji działają czy tylko telefon i sms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wrzuciłem powyżej jest ze wszystkimi powiadomieniami.

A co do kroków to przecież nie aplikacja je liczy. Więc chyba nie sądzisz, że jak zmienisz aplikację to będziesz zadowolony?

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Wydaje mi się, że na starym sofcie MiFit_1.2.811_344_en 2015-03-18 liczyło lepiej. 

Liczy mi dwa kroki za jeden jak idę sobie jak człowiek. Jak mam rękę z Mi bandem w kieszeni to liczy super ;] Na starym sofcie pamiętam, że nie miało to znaczenia i liczyło dobrze. 

Warto sprawdzić. Może będę miał farta i będzie ok. Możliwe, że sama opaska coś zwariowała.

Edytowane przez quarkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zliczanie kroków nie musi zależeć od MiFit, tylko oprogramowania opaski, które jest aktualizowane wraz z nową wersją MiFit. Co najwyżej MiFit może interpretować odebrane dane, więc niewielkie różnice też mogą występować.

Też o tym pomyślałem. Zainstalowałem, zaktualizowało firmware opaski. Mam nadzieję, że się poprawi. Zdam raport ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska łączy się z aplikacją i pokazuje 71%. Co ciekawe jak daje synchronizację na oficjalnej aplikacji z GP to przy 100% aplikacja się wyłącza, na ostatniej polskiej wersji nie ma tego problemu, ale w dalszym ciągu pokazuje 0. Po wybraniu "znajdź opaskę" wibruje ona i świeci, ale budzik nie zadziałał. Ktoś miał podobne objawy czy jak komuś padła to na amen? Będę jeszcze próbował na innym telefonie i po naładowaniu.

Aha, jeszcze jedna sprawa - wczoraj przed synchronizacja usunąłem plik mili_log.txt, ale stworzył się on na nowo i tam wydaje mi się, że są dobrze zapisane kroki i sen, jedynie w aplikacji się nie pojawiają, więc już sam nie wiem. Może to coś z telefonem.

Edit: opaska uratowana, usunąłem wszystko co się dało w telefonie związane z aplikacją, jakieś pliki cache i inne badziewia, zrobiłem wipe dalvik/cache i działa :)

Edytowane przez grzybiarz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...