Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś zainteresowałby się tematem? W fabrycznej apce nie było powiadomień, Xiaomi dodało dwie czy trzy wersje temu powiadomienia o sms i alarmach w MIUI na tyle zmieniając kod aplikacji, że fani nie potrafią dodać powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to ze strony robiącego mod, jeżeli aplikacja dostała jedynie powiadomienia sms i alarmów to nie ma sensu jej aktualizować skoro jego mod już to ma. Mod ma się pojawić, ale do wersji z Google Play gdzie jest już jakaś większa różnica czyli synchro z GFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Od jakiegoś czasu mam opaskę mi band pierwsze naładowanie wszystko ok działała bardzo długo. 2 naładowanie i rozczarowanie opaska rozładowuje sie do 0% w 3 minuty. Czy jest na to jakaś rada czy opaska nadaję się do wyrzucenia? Wątpię iż chińczyk chciał by uznać reklamacje tym bardziej że potwierdziłem transakcje na aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zakupiłem opaske MiBand ale mam parę pytań. Jeśli bylibyście tak mili i mi pomogli w poniższych kwestiach:

 

Tel Samsung S4, MiFit w wersji MiFit_1.3.912_401_en.apk

 

1. Czy na moim tel. działa screen unlock. Jeżeli tak to jak to ustawić?

2. Gdy wchodzę w zakładkę share to wyskakuje komunikat "Aplikacja MiFit została zatrzymana". Co jest tego powodem. czy mozna to naprawić??

3. Gdzie znajdę zakładke accounts abym mógł zsynchronizować z Gfit?

4. Czy opaska informuje o przychodzących SMSach i mailach?? Jeżeli tak to jak mogę to ustawić?

Edytowane przez michalwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w końcu wypadł, z tym że u kumpla na ogródku, no ale tam jest mnóstwo kwiatów teraz i bieda szukać - tak więc w następnej wersji Xiaomi powinno dać taki zaczep jak w wersji skórzanej opaski.

Przypadkiem w sofcie  nie ma opcji "znajdz opaske" czyli ze band wibruje? Moze pomoc jezeli bateria byla w miare naladowana a ogrodek to nie jakies dwa hektary roz i tulipanow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zauważyłem, że nowa opaska ma taką samą szczelinę i z góry, i z dołu. Próbował ktoś wkładać MiBanda od spodu?

Ja od zakupu wkładam mi banda od spodu. Normalnie ale przez tą mniejszą dziurę przy nadgarstku a nie na zewnątrz. Poza tym staram się nie wyjmować go bez powodu, tylko do ładowania. Jak na razie wszystko ładnie siedzi, nigdy mi jeszcze nie wypadł, luzu też nie ma. Używam już prawie 4 miesiące. Polecam tą taktykę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja ją zawsze ściągałem przed leżeniem w wannie/prysznicem tak w razie jakby ciepła woda miała wpływ na rozciągliwość naszej opaski.

Rzeczywiście, też jej nie moczę w ciepłej wodzie. Do prysznica zdejmuję i nie widzę, żeby się rozciągała. Możliwe, że faktycznie źle reaguje na ciepłą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiBand to akcesorium za 20 dolców. Jak ktoś chce na poważnie wziąć opaskę to niestety ale musi poszukać czegoś znacznie droższego ale i bardziej funkcjonalnego.

MiBand ma za zadanie liczyć kroki i wibrować. Ale nic poza tym. Nie za te pieniądze...

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid - dla mnie najważniejszą funkcją jest info o nadchodzących połączeniach w trybie cichym.

Niezłe jest budzenie ale ta pierwsza funkcja jest the best.

Jeżeli dołożą wyświetlacz OLED z zegarkiem i SMS- ami to będę przeszczęśliwy, oczywiście pod warunkiem zachowania ładowania raz na miesiąc.

:)

PS. Używam z Iphonem.

Edytowane przez kanapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wczoraj dotarł do mnie MiBand i po chwili zabawy wszystko (na OPPO Find 7a) chodziło idealnie. Dzisiaj zaktualizowałem telefon do 5.0 i jest mały problem. Powiadomienia z zewnętrznych aplikacji działają, natomiast przy połączeniu przychodzącym opaska zaczyna wibrować dopiero wtedy gdy:

1. Nie zdążę odebrać telefonu.

2. Odbiorę telefon.

Chodzi o to, że opaska powinna informować o przychodzącym połączeniu, a nie o nieodebranym, bądź dopiero co odebranym połączeniu :-D mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo ciężko mi to przekazać w tekście

W obu przypadkach opaska oczekuje odpowiednią (wg ustawień) ilość czasu i dopiero wtedy zaczyna wibrować. Sprawdzałem zarówno oficjalną aplikację MiFit, jak i tą zmodyfikowaną. Macie może jakieś pomysły jak to naprawić?

Wysłane z mojego X9006

Edytowane przez pifko95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wczoraj przyszedł do mnie mój Mi Band, ale zanim zacznę go używać to mam parę pytań. Głównie chodzi o firmware bo naczytałem się sporo na necie o, nieładujących, nierejestrujących i ogólnie już martwych opaskach, a wszystko zaczęło się dziać ostatnio przy FW od 1.0.9.xx. FW jest ściągane z internetu przez MiFit, czy wbudowane w nią? Jeżeli zainstaluję starszą wersję MiFit to FW wgra mi się odpowiednie do wersji MiFit, czy pobierze się najnowsze bodaj 1.0.9.65 które jest krótko mówiąc ułomne?

Edytowane przez BÓLterier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...